ebook Pójdę twoim śladem
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 338) Ilość stron (szacowana): 544

Pójdę twoim śladem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 25.34
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.34 zł Lub 22.81 zł
31.89 zł Lub 28.70 zł
31.90 zł
31.90 zł
25.32 zł
27.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Kryminał retro najwyższej klasy i zarazem 4. część znakomitego cyklu Ryszarda Ćwirleja. Wiosna 1919 r. Porucznik Fischer, weteran armii pruskiej i uczestnik powstania wielkopolskiego, wraca do Poznania. Ma zająć się tworzeniem w mieście polskiej policji. Ale już w kilka godzin po przyjeździe staje przed pierwszym w swojej karierze śledczym wyzwaniem…

Nagroda Wielkiego Kalibru i Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru 2018!

W budynku dawnej Królewskiej Akademii Niemieckiej, w którym właśnie powstaje Uniwersytet Poznański, pracownicy natrafiają na powieszone zwłoki nocnego stróża. Wszystko wskazuje na samobójstwo – twierdzi wezwany na miejsce lekarz, więc sprawa powinna zostać czym prędzej zamknięta. Jednak Fischera coś niepokoi. Postanawia przyjrzeć się sprawie dokładniej. Szybko okazuje się, że młody policjant, bez śledczego doświadczenia, musi rozwiązać zagadkę, z którą nie poradziłoby sobie wielu jego starszych kolegów.
„Pójdę twoim śladem” to czwarta część niezwykle popularnego i nagradzanego cyklu kryminałów, której bohaterem jest komisarz Antoni Fischer. Tym razem Ryszard Ćwirlej odsłania przed czytelnikami tajemnicę pierwszego śledztwa prowadzonego przez poznańskiego policjanta.

Pójdę twoim śladem od Ryszard Ćwirlej możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć