ebook Przygody Hucka
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 58) Ilość stron (szacowana): 333

Przygody Hucka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Uwaga! E-book dostępny w różnych wydaniach.
Okładka, opis i nazwa wydawnictwa dotyczą jednego z nich.
E-book - najniższa cena: 7.64
Audiobook - najniższa cena: 14.44
7.64 złpremium: 5.09 zł Lub 5.09 zł
11.07 złpremium: 7.38 zł Lub 7.38 zł
8.49 zł
8.49 zł
8.49 zł Lub 7.64 zł
8.45 zł
8.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przygody Hucka, inny tytuł tłumaczenia Przygody Hucka Finna (tytuł oryginalny Adventures of Huckleberry Finn) - powieść dla młodzieży amerykańskiego pisarza Marka Twaina z 1884r.; pierwsze wydanie polskie - 1898 r. Jest kontynuacją Przygód Tomka Sawyera, lecz głównym bohaterem jest Huckleberry Finn, występujący wcześniej w Przygodach Tomka jako postać drugoplanowa. Uciekając od brutalnego ojca alkoholika, Huck Finn trafia na Wyspę Jacksona, gdzie spotyka znajomego Jima, zbiegłego niewolnika. Postanawiają razem spłynąć (na znalezionej tratwie) w dół Missisipi do stanów, gdzie Jimowi nie grozi niewola. Po drodze spotykają rozmaite osoby, co daje autorowi możliwość pokazania życia i obyczajów. Huck jest świadkiem zabójstwa, próby linczu, krwawych waśni między rodzinami sąsiadów i działania zawodowych oszustów. W końcowej części opowieści Huck spotyka Tomka Sawyera, mieszkają u Tomka krewnych i pracują nad uwolnieniem Jima, złapanego jako zbiegły niewolnik. (opis zaczerpnięto z polskiej Wikipedii:http://pl.wikipedia.org/wiki/Przygody_Hucka).

Przygody Hucka od Mark Twain możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Huck Finn to ten bardziej zabawny i samodzielny z młodych bohaterów Twaina. Autor zabiera nas w podróż tratwą z dwoma bohaterami, z którymi naprawdę łatwo się zżyć, a nuda podczas czytania zupełnie nie grozi.

Warto zerknąć