ebook Cukiernia Pod Amorem. Dziedzictwo Hryciów
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 639)

Cukiernia Pod Amorem. Dziedzictwo Hryciów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 25.02
Audiobook - najniższa cena: 30.74
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.02 zł Lub 22.52 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
31.90 zł
25.52 zł
25.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Druga część kolejnej serii „Cukiernia pod Amorem”. Każdy dzień przynosi bohaterom nowe zawirowania, a historie sprzed czterdziestu lat ciążą do dziś…

Sierpień 2016 roku. Cukiernia pod Amorem znów zwycięża w dorocznym konkursie na Ciastko Roku. Wokół imprezy robi się duże zamieszanie, które powoduje, że największy beneficjent staje się jej największym przegranym. Waldemara Hrycia drogo kosztują wątpliwości związane z kwestią prawidłowego wyłonienia zwycięzcy. Okazuje się, że za jego plecami knuje bliska mu kiedyś osoba. Ta zapomniana już prawie historia wraca teraz, wpływając na losy całej rodziny oraz miasteczka.
Burmistrz Gutowa, jako organizator konkursu, czuje się odpowiedzialny za jego konsekwencje, plecie więc misterną polityczną intrygę, aby załagodzić ewentualne roszczenia Hryciów, a zwłaszcza swego największego oponenta - byłego burmistrza, obecnie posła Grzegorza Hrycia.
Zbyszek Hryć, chociaż zdążył się już zaręczyć, nabrał poważnych wątpliwości co do swego związku z dziewczyną z Płocka, Martyną Nowak.
Na to wszystko nieco z boku, patrzą nadal przebywające w okolicy dawne mieszkanki Zajezierzyc: Monika Grochowska-Adams oraz Tessa Steinmeyer. Z bohaterami współczesnych wydarzeń wiąże je niemal pięćdziesięcioletnia więź, która okazuje się na tyle silna, że obie panie angażują się w rozgrywające się w Gutowie wypadki.

Cukiernia Pod Amorem. Dziedzictwo Hryciów od Małgorzata Gutowska-Adamczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Żeby stanąć na własnych nogach, trzeba najpierw stracić pod nimi grunt.
Życie to bagaż, który wszędzie ze sobą niesiesz, nie da się wypakować walizki ze wspomnieniami.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć