ebook Namiętność pachnąca terpentyną
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 58) Ilość stron (szacowana): 392

Namiętność pachnąca terpentyną
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.17
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 14.00 zł Lub 14.00 zł
23.17 zł Lub 20.85 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
28.00 zł
28.00 zł
23.17 zł
23.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

"Czasami niewiele trzeba, by zmarnować to, co oszlifowane mogłoby cieszyć do końca życia...

Sabina to czterdziestoletnia kobieta "na zakręcie". Choć jej mąż Jeremi, utalentowany malarz, zmarł wiele lat temu, a życie zawodowe kobiety jest od dawna ustabilizowane, właśnie teraz odkrywa, że wszystko, co najważniejsze, przecieka jej przez palce. I postanawia o to zawalczyć. Po śmierci ukochanego, zajęta walką o przetrwanie swoje oraz córki, zapomniała, czym jest namiętność, ale kiedy w domu pojawia się Jakub, student malarstwa, Sabina przypomina sobie, jak podniecający może być zapach terpentyny.


Sensualna Anna Kasiuk otrzepuje swojej bohaterce pyłek przeszłości z ramienia i delikatnie szturcha, przypominając o życiu. Wystarczy wyjść z pudełka wspomnień, żeby poddać się prawdziwym emocjom i uczuciom. Trzyma w napięciu i zaskakuje. - Agnieszka Krizel, nietypowerecenzje.blogspot.com

Gdy raz zasmakuje się zakazanego owocu, później trudno uwolnić się spod jego uroku. Namiętność wisi w powietrzu, niebezpiecznie iskrzy... Po wszystkim nie będzie już odwrotu. Czego warto posłuchać? Podszeptu serca czy rozumu? - Magda Zimna, czytamybokochamy.blogspot.com

Namiętność pachnąca terpentyną to powieść, która uwiodła mnie fabułą, dostarczyła mi wielu wrażeń i zapewniła ogrom emocji. To piękna historia o miłości, namiętności, poświęceniu i trudnych wyborach. Koniecznie musicie ją przeczytać! - Sylwia Stawska, kobiecerecenzje365.blogspot.com
 

Namiętność pachnąca terpentyną od Anna Kasiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W ludziach drzemie ogromna siła i potrzeba jedności, tylko trzeba im pomocy, by wydobyć ją z ich serc!.

Poprzednią książkę autorki Andromedę wręcz pochłonęłam i z niecierpliwością wyglądałam kolejnego tytułu w zapowiedziach wydawniczych. Doczekałam się Namiętności pachnącej terpentyną i jeszcze zachęcona wysokimi ocenami z niecierpliwością zabrałam się za czytanie. I? No właśnie i... Dobrze, że mam w zwyczaju kończyć zaczęte książki, bo kilka razy miałam ochotę cisnąć ją w kąt.

Sabina Marczuk, główna bohaterka najnowszej książki to czterdziestoletnia pisarka, wdowa, matka i córka. Powinno się powiedzieć, że przede wszystkim córka swojej matki, bo kobieta manipuluje Sabiną i jej życiem na każdym kroku. Sabina wiedzie nudne i monotonne życie, wspomina ciągle swojego zmarłego przed wielu laty męża i ciągle żyje miłością do niego. Wszystko do momentu aż w jej domu i poukładanym życiu pojawia się Jakub, kolega ze studiów jej córki. W kobiecie po dwudziestu jeden latach budzi się uśpiona namiętność. Nie należy zapomnieć o Wiktorze, którego Sabina poznała w Bieszczadach, gdy zbierała materiały do swojej najnowszej książki, I ten mężczyzna ją fascynuje. Kogo wybierze?? młodego Jakuba, który obudził w niej uśpioną kobiecość czy dojrzałego Wiktora, przy którym czuje się bezpiecznie, a ich związek nie przypomina letniej burzy, która pojawia się i odchodzi?
Coś mi w tej książce przeszkadzało i nie było między nami chemii. Denerwowała mnie Sabina, kobieta niby silna i niezależna, a miotająca się jak ryba na haczyku. A już wątek Jakuba wydawał mi się zupełnie bez sensu, bo w zasadzie nic nie wnosił do książki, no może tylko seks w ogrodzie pod bokiem czujnej mamuśki. Podobał mi się Wiktor, facet mocno stąpający po ziemi i wiedzący czego chce.

Coś nie przemówiła do mnie ta książka, ale myślę, że znajdzie ona swoich zwolenników. Ja, czytając czułam niesmak, za dużo jak dla mnie seksu, który nie miał nic wspólnego z miłością, a sprawiał wrażenie zemsty za przeszło dwadzieścia lat posuchy. Coś na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy".
Ta książka ma potencjał, ale..... to ale pozostawiam Waszej ocenie.

Ocena: 2/6
©Biblioteczka u Rudej
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć