ebook Ten dzień
2.91 / 5.00 (liczba ocen: 5865)

Ten dzień
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
-33% 17.90 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-11% 23.90 zł
28.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jeśli 365 dni zrobiły na Tobie mega wrażenie i rozpaliły Twoje emocje do czerwoności, to kontynuacja losów Laury Biel, zawarta na stronach powieści Ten dzień jest przeznaczona wyłącznie dla Ciebie i musisz ją koniecznie przeczytać.

Fabuła:

Laura nie przypuszczała, że jej życie może potoczyć się w taki sposób. Każdy marzy o hucznym weselu i wystawnym życiu, ale to, co otrzymuje od swojego męża Massimo Toricelli - bossa sycylijskiej mafii – przerasta jej oczekiwania.  To wszystko jest nie do wyobrażenia i wydaje się, że jest nawet w stanie zaćmić otoczenie, które praktycznie składa się z samych gangsterów.  Jak się jednak szybko okazuje, życie i stanie u boku najważniejszego człowieka mafii, wcale nie jest takie proste. Los bywa przewrotny i szybko upomina się o swoje. Bycie na tak zwanym świeczniku, okazuje się także śmiertelnie niebezpieczne.

Ten dzień nie jest tylko pełną erotycznych uniesień i seksualnej namiętności opowieścią o niebezpiecznej miłości. To także zaskakująca, ale i kontrowersyjna historia pełna zdrad, intryg i knowań, uzmysławiająca czytelnikowi jak kruche może być ludzkie życie, i jak szybko i łatwo można go stracić.

Ten dzień od Blanka Lipińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Bajka trwa. Główna bohaterka rozkwita, choć autorka nie szczędzi nam podstawowych wybiegów, by podrasować napięcie. Niestety, logika raczej je obala, ale irracjonalnie z zadowoleniem brnę dalej. Bo przede wszystkim jest relaks, rechot do bólu brzucha, no i romans, którego właśnie było mi trzeba. Przy banalnie prostej opowieści schodzi napięcie. Chciałoby się powiedzieć: przeczytaj, odłóż, zapomnij, jednak fakt, że nadal nie skopałam tego cyklu po okładkach sprawi, że na długo zapamiętam tą przygodę.Ocena: 3+/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć