ebook Ten dzień
2.91 / 5.00 (liczba ocen: 5707)

Ten dzień
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.02
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
19.90 zł
20.37 zł
22.32 zł Lub 20.09 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
17.02 zł
19.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Jeśli 365 dni zrobiły na Tobie mega wrażenie i rozpaliły Twoje emocje do czerwoności, to kontynuacja losów Laury Biel, zawarta na stronach powieści Ten dzień jest przeznaczona wyłącznie dla Ciebie i musisz ją koniecznie przeczytać.

Fabuła:

Laura nie przypuszczała, że jej życie może potoczyć się w taki sposób. Każdy marzy o hucznym weselu i wystawnym życiu, ale to, co otrzymuje od swojego męża Massimo Toricelli - bossa sycylijskiej mafii – przerasta jej oczekiwania.  To wszystko jest nie do wyobrażenia i wydaje się, że jest nawet w stanie zaćmić otoczenie, które praktycznie składa się z samych gangsterów.  Jak się jednak szybko okazuje, życie i stanie u boku najważniejszego człowieka mafii, wcale nie jest takie proste. Los bywa przewrotny i szybko upomina się o swoje. Bycie na tak zwanym świeczniku, okazuje się także śmiertelnie niebezpieczne.

Ten dzień nie jest tylko pełną erotycznych uniesień i seksualnej namiętności opowieścią o niebezpiecznej miłości. To także zaskakująca, ale i kontrowersyjna historia pełna zdrad, intryg i knowań, uzmysławiająca czytelnikowi jak kruche może być ludzkie życie, i jak szybko i łatwo można go stracić.

Ten dzień od Blanka Lipińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Bajka trwa. Główna bohaterka rozkwita, choć autorka nie szczędzi nam podstawowych wybiegów, by podrasować napięcie. Niestety, logika raczej je obala, ale irracjonalnie z zadowoleniem brnę dalej. Bo przede wszystkim jest relaks, rechot do bólu brzucha, no i romans, którego właśnie było mi trzeba. Przy banalnie prostej opowieści schodzi napięcie. Chciałoby się powiedzieć: przeczytaj, odłóż, zapomnij, jednak fakt, że nadal nie skopałam tego cyklu po okładkach sprawi, że na długo zapamiętam tą przygodę.Ocena: 3+/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć