ebook Płomień i krzyż. Tom 2
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 1336)

Płomień i krzyż. Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.95
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
-17% 20.95 zł Lub 18.86 zł
21.85 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
-22% 20.95 zł
24.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Powieść, na którą fani Świętego Officjum czekali baaardzo długo! Inkwizytor Arnold Lowefell staje się coraz potężniejszym członkiem Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium. Usiłuje nie tylko odzyskać pamięć o swojej mrocznej przeszłości, ale też zmierzyć się z sekretami i wielopiętrowymi intrygami dręczącymi Officjum…

„Świat inkwizytorów. Tom 2: Płomień i krzyż” to również opowieść o niezwykłych kobietach: o potężnej wiedźmie służącej obecnie chrześcijanom, o czarodziejce swobodnie przemierzającej demoniczne wymiary, o perskiej magini ognia, a także o najsłynniejszej z nich wszystkich – heroinie z antycznych czasów – Valerii Flawii, inkwizytorii Jego Świątobliwości…
Właśnie te kobiety odcisną piętno na losach Świętego Officjum. One również zdecydują o przyszłości całego chrześcijańskiego świata.

Płomień i krzyż. Tom 2 od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Drugi tom "Płomienia i krzyża" kontynuuje wątki ze świetnego poprzednika. Rozszerza świat inkwizytorów stworzony niegdyś przez Piekarę. Nie jest to książka dobra, ale z perspektywy czasu to jest ostatnia warta przeczytania książka tego autora. Potem było już gorzej i nudniej.

  • Awatar

    Jestem trochę zawiedziony. Duuużo opisów , odnośników do dawnych zdarzeń. Myślałem że może to pewnego rodzaju przygotowanie, aby autor uporządkował to sobie, nie wracał do fragmentów historii bohaterów. Ale na ponad 260 stronach!

Warto zerknąć