ebook Płomień i krzyż. Tom 2
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 1641)

Płomień i krzyż. Tom 2

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Powieść, na którą fani Świętego Officjum czekali baaardzo długo! Inkwizytor Arnold Lowefell staje się coraz potężniejszym członkiem Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium. Usiłuje nie tylko odzyskać pamięć o swojej mrocznej przeszłości, ale też zmierzyć się z sekretami i wielopiętrowymi intrygami dręczącymi Officjum…

„Świat inkwizytorów. Tom 2: Płomień i krzyż” to również opowieść o niezwykłych kobietach: o potężnej wiedźmie służącej obecnie chrześcijanom, o czarodziejce swobodnie przemierzającej demoniczne wymiary, o perskiej magini ognia, a także o najsłynniejszej z nich wszystkich – heroinie z antycznych czasów – Valerii Flawii, inkwizytorii Jego Świątobliwości…
Właśnie te kobiety odcisną piętno na losach Świętego Officjum. One również zdecydują o przyszłości całego chrześcijańskiego świata.

Płomień i krzyż. Tom 2 od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Drugi tom "Płomienia i krzyża" kontynuuje wątki ze świetnego poprzednika. Rozszerza świat inkwizytorów stworzony niegdyś przez Piekarę. Nie jest to książka dobra, ale z perspektywy czasu to jest ostatnia warta przeczytania książka tego autora. Potem było już gorzej i nudniej.

  • Awatar

    Jestem trochę zawiedziony. Duuużo opisów , odnośników do dawnych zdarzeń. Myślałem że może to pewnego rodzaju przygotowanie, aby autor uporządkował to sobie, nie wracał do fragmentów historii bohaterów. Ale na ponad 260 stronach!

Warto zerknąć