ebook Kontakt. Polskie specsłużby w Afganistanie
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 300)

Kontakt. Polskie specsłużby w Afganistanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 25.03
Audiobook - najniższa cena: 31.37
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
25.03 zł Lub 22.53 zł
31.00 zł
31.00 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
25.53 zł
28.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wstrząsająca książka, napisana ostrym, męskim językiem. Nieocenzurowane świadectwo wojny, którą politycy chcieli przedstawić jako wielki sukces. Jesteś gotowy na brutalną prawdę o polskiej interwencji w Afganistanie?

Wygrane medialne bitwy. Przegrana po cichu wojna…
Procedury przygotowane przez amatorów zza biurek i żółtodzioby na misji. Brak helikopterów, tłumaczy języka, toalety, z których nie da się korzystać. Nieznajomość realiów Afganistanu – ludzi, zwyczajów, warunków terenowych. Mit o opanowanym kraju i rebeliantach kryjących się po górach. Niszczenie WSI oraz partactwo i nielojalność Amerykanów.
Jak w takich warunkach zadbać o bezpieczeństwo bazy położonej w samym centrum rozpętanego przez talibów piekła? Jak zdobyć informatorów wśród sterroryzowanej ludności miejscowej i uratować życie kolegów? Polski wywiad, jak zawsze, poradzi sobie w każdej sytuacji…

„Ta książka powstała na podstawie moich wspomnień z Afganistanu. Mogę tylko dodać, że polski żołnierz, mimo rażących braków w nowoczesnym uzbrojeniu, stanął na wysokości zadania i wypełnił je z należytą starannością, płacąc za to najwyższą cenę” – Autor

Kontakt. Polskie specsłużby w Afganistanie od Kafir możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć