ebook 21 lekcji na XXI wiek
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 3019) Ilość stron (szacowana): 744

21 lekcji na XXI wiek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.53
Audiobook - najniższa cena: 31.44
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.53 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
31.90 zł
37.11 zł Lub 33.40 zł
30.89 zł
31.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

21 lekcji na XXI wiek jest najnowszą książką autora bestsellerowych wydań Sapiens i Homo deus. Krótka historia jutra. To swoiste zaproszenie do wspólnej dyskusji na tematy dotyczące problemów współczesnego człowieka.

Yuval Noah Harari omawiając najważniejsze problemy współczesnego świata i żyjącego w nim człowieka, daje do myślenia i zmusza do wielu refleksji. Autor wspomina między innymi fake newsy, biotechnologię, sztuczną inteligencję, rozszerzoną rzeczywistość, dewastację środowiska naturalnego, kryzys uchodźczy, terroryzm, schyłek liberalizmu i wspólnie z czytelnikiem usiłuje odpowiedzieć na pytanie, co zjawiska te mówią o kondycji współczesnego człowieka i jaki maja wpływ na kształtowanie jego przyszłych losów.

Lektura obowiązkowa dla każdego, dzięki której dostrzeżmy możliwe rozwiązania dotyczące najważniejszych spraw dzisiejszych czasów. 21 lekcji na XXI uczy czytelnika samodzielnego myślenia i po jej przeczytaniu każdy będzie zdziwiony, że sam do tej pory nie wpadł na to, co oferuje mu tekst tego doskonałego e-booka.

Autor, bez moralizowania, krytykowania pokazuje jak inaczej spojrzeć na obecny świat i kierunek, w którym on podąża. Przeczytaj i dostrzeż jak niewiele brakuje Ci do zrozumienia kwestii, które do tej pory wydawały Ci się całkiem niepojęte. Lekturę e-booka ułatwi Ci przystępny i w pełni zrozumiały język. 

21 lekcji na XXI wiek od Yuval Noah Harari możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
To fascynujące i przerażające zarazem, gdy się widzi, jak ludzie spędzają niezliczone godziny na budowaniu i ozdabianiu idealnego "ja" online, przywiązują się do tego własnego wytworu i błędnie biorą go za prawdę o sobie samych.
Ludzie potrzebują sztuki, ponieważ odnajdują w niej siebie.
Komedie romantyczne mówią nam tyle o miłości, ile pornografia mówi nam o seksie, a Rambo o wojnie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć