ebook Opowieść przodka. Pielgrzymka do początków życia
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 19127)

Opowieść przodka. Pielgrzymka do początków życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 34.71
wciąż za drogo?
-38% 34.71 zł Lub 31.24 zł
47.59 zł Lub 42.83 zł
55.99 zł
55.99 zł
44.79 zł
47.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna z najgłośniejszych książek autora „Samolubnego genu”. Uwzględnia najnowsze odkrycia biologii molekularnej. Prowadzi nas przez kolejne szczeble ewolucyjnej drabiny aż do osobliwości zwanej początkiem dziedziczenia.

Richard Dawkins oraz Yan Wong proponują nam oszałamiającą, wielowątkową i jedyną w swoim rodzaju podróż w przeszłość – do źródeł życia na Ziemi. 
Fabułę książki stanowi opis pielgrzymki, w której wszystkie współczesne zwierzęta podążają w przeszłość, aż do powstania życia. Do grupy wędrowców przyłączają się nowe gatunki i rodziny zwierząt, na temat których Dawkins przytacza różne ciekawostki. Korzystając z wyników badań genetycznych i dowodów paleontologicznych, próbuje odtworzyć prawdopodobną postać ostatniego wspólnego przodka. Autor wplata do opowieści również wątki osobiste dotyczące swojego dzieciństwa i czasów uniwersyteckich.
Pasjonująca encyklopedia ewolucji w formie antologii interesujących opowieści.

Opowieść przodka. Pielgrzymka do początków życia od Richard Dawkins, Yan Wong możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć