ebook Po pierwsze nie szkodzić (Primum non nocere)
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 642) Ilość stron (szacowana): 448

Po pierwsze nie szkodzić (Primum non nocere)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.50
Audiobook - najniższa cena: 40.21
wciąż za drogo?
-35% 22.50 złpremium: 13.50 zł Lub 13.50 zł
-12% 30.00 zł Lub 27.00 zł
35.62 zł Lub 32.06 zł
37.50 zł
32.78 zł
37.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prokuratorka Jana Berzelius, stojąc na straży prawa, niebezpiecznie zbliża się do jego granicy… Światowy bestseller! Ponad milion sprzedanych egzemplarzy! Trzecia po „Naznaczonych na zawsze” i „Białym tropie” powieść kryminalna szwedzkiej autorki, której książki zostały obsypane nagrodami i przetłumaczone na 29 języków.

Pewnego marcowego poranka w swoim mieszkaniu w Norrköping zostaje znaleziona ciężko ranna kobieta. Pierwszy na miejscu pojawia się pielęgniarz pogotowia ratunkowego Philip Engström, który robi wszystko, aby uratować jej życie.

Niebawem zostaje znaleziona kolejna ofiara. Kiedy Jana Berzelius przejmuje dowodzenie nad śledztwem, zaczyna dostrzegać makabryczny schemat. I to, co na pierwszy rzut oka wyglądało na pojedynczy akt szaleństwa, szybko przeradza się w coś znacznie gorszego.

Kto stoi za przerażającymi morderstwami?

Wraz z inspektorem Henrikiem Levinem i inspektor Mią Bolander, Jana zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się prawdy.

Akcja książki nie zwalnia ani na sekundę. Rozdziały są krótkie i zakończone mniej lub bardziej skomplikowanymi zwrotami akcji. Nie można się oderwać. - Kultursidan.nu

O e-booku Po pierwsze nie szkodzić blogerzy napisali: 

Po pierwsze nie szkodzić to kryminał z górnej półki. To historia, która zaskoczy najbardziej wytrawnych miłośników gatunku. Jeśli sądzicie, że w kryminale już nic Was nie zaskoczy, to koniecznie sięgnijcie po książkę szwedzkiej pisarki. Zaskoczy Was to, że autorka tak genialnie poprowadziła nitki tej fabuły. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik 

Po pierwsze nie szkodzić (Primum non nocere) od Emelie Schepp możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Po pierwsze nie szkodzić to już trzecie spotkanie z Janą Berzelius. Emelie Schepp ponownie zabiera nas do mrocznego świata zbrodni, którą będziemy starali się rozwikłać. A proszę mi wierzyć nie będzie to łatwe, gdyż autorka zadbała, aby zawiłość intrygi nie pozwoliła nam prędko wpaść na właściwy trop. I to właśnie jest cechą najbardziej pożądaną w bardzo dobrym, rasowym kryminale. Bez wątpienia ten należy do tego grona.

Na kartach Po pierwsze nie szkodzić będziemy uczestnikami zawiłego dochodzenia. Pewnego marcowego poranka w jednym z mieszkań w Norrköping odnaleziono ciężko ranną kobietę. Pierwszy, który udziela jej pomocy, jest przybyły na miejsce zdarzenia pielęgniarz Philip Engström. Jak się okazuje to nie koniec, ponieważ niebawem dochodzi do kolejnej zbrodni. Zatem Jana Berzelius będzie miała ręce pełne roboty. Wraz z inspektorem Henrikiem Levinem i inspektor Mią Bolander zrobi wszystko, aby poznać personalia osoby odpowiedzialnej za ten akt zbrodni. A my nie wypuścimy książki z rąk, dopóty, dopóki nie poznały finałowej sceny tej historii. Historii zatrważającej, genialnie poprowadzonej przez Emelie Schepp.

Nie da się ukryć, że Po pierwsze nie szkodzić to kryminał z górnej półki. To historia, która zaskoczy najbardziej wytrawnych miłośników gatunku. Jeśli sądzicie, że w kryminale już nic Was nie zaskoczy, to koniecznie sięgnijcie po książkę szwedzkiej pisarki. Zaskoczy Was to, że autorka tak genialnie poprowadziła nitki tej fabuły. I ten skandynawski klimat, to jest to, co kocham. Każdy fan solidnie skrojonego kryminału znajdzie w tej historii coś dla siebie – zawiłą kryminalną zagadkę oraz styl, który zahipnotyzuje każdego z nas.

Jeśli kochacie kryminały i uwielbiacie brać udział w rozwiązywaniu mrocznych zagadek to Po pierwsze nie szkodzić jest właśnie dla Was. Akcja, zagadka, klimat, to przepis na doskonały kryminał. Emelie Schepp go zna i nie zawahała się go użyć i rozpisać na kartach tej książki. Jeśli jeszcze nie czytaliście dwóch wcześniejszych książek z tej serii, to zdecydowanie polecam sięgnąć po Naznaczeni na zawsze oraz Biały trop. Ta seria rozgrzeje Was do czerwoności.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć