ebook Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 1767) Ilość stron (szacowana): 224

Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.45
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
-31% 27.45 zł Lub 24.71 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
49.90 zł
-9% 24.95 zł
29.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka „Zaczynaj od Dlaczego” zachęciła miliony czytelników do przemyślenia wszystkiego, co robią – w życiu prywatnym, w karierze zawodowej i w prowadzeniu firmy. „Znajdź swoje DLACZEGO” zaczyna się w miejscu, w którym skończyło się „Zaczynaj od Dlaczego”. Pokazuje, jak wykorzystać w praktyce cenne spostrzeżenia Simona Sinka, tak aby poczuć większą inspirację w pracy, a w dalszej kolejności zacząć inspirować ludzi dookoła siebie.

Wierzę, że spełnienie jest prawem, a nie przywilejem. Wszyscy zasługujemy na to, by budzić się pełni inspiracji, czuć się bezpieczni w pracy i wracać do domu z poczuciem, że przyczyniliśmy się do czegoś większego i ważnego. Kluczem do osiągnięcia takiego spełnienia jest pełne zrozumienie, DLACZEGO robimy to, co robimy.
Kiedy książka Zaczynaj od Dlaczego pojawiła się w księgarniach na całym świecie, niezliczone rzesze czytelników zaczęły mi zadawać to samo pytanie: "Jak mogę zastosować rady z Zaczynaj od Dlaczego w swojej karierze, w swoim zespole, w firmie bądź w organizacji non profit?" Dlatego wspólnie z Peterem Dockerem i Davidem Meadem stworzyłem ten praktyczny poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zdefiniowania swojego DLACZEGO. Dzięki szczegółowym ćwiczeniom, ilustracjom i planom działania dla każdego etapu procesu Znajdź swoje DLACZEGO pomoże Ci znaleźć odpowiedź na wiele ważnych pytań, takich jak:

– Co, jeśli moje DLACZEGO brzmi dokładnie tak, jak DLACZEGO konkurencji?
– Czy mogę mieć więcej niż jedno DLACZEGO?
– Co powinienem zrobić, jeśli to, co robię, jest niespójne z moim DLACZEGO?
– Co mam zrobić, jeśli mój zespół nie potrafi zgodnie zdefiniować naszego DLACZEGO?

„Bez względu na to, czy właśnie zacząłeś swoją pierwszą pracę, kierujesz zespołem, czy jesteś dyrektorem generalnym własnej firmy, ćwiczenia zawarte w tej książce pomogą Ci pokonać drogę do trwałego sukcesu i uczucia spełnienia, którymi będziesz się cieszyć zarówno Ty, jak i Twoi współpracownicy. Dziękujemy, że do nas dołączyłeś i pomagasz nam budować świat, w którym coraz więcej ludzi zaczyna od DLACZEGO. Inspiruj innych!” – Simon Sinek

Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji od Peter Docker, David Mead, Simon Sinek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć