ebook Seszele. Przewodnik
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 254

Seszele. Przewodnik
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.78
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
23.78 zł Lub 21.40 zł
29.00 zł
23.78 zł
23.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kto marzy o raju na ziemi, znajdzie go na Seszelach. Archipelag 115 wysp położony na Oceanie Indyjskim, zaledwie kilka stopni od równika, to istny ziemski eden z najpiękniejszymi plażami na świecie. Biel piasku aż razi w oczy, a lazur wody wydaje się nierealny. Ale istnieje. W kompletnym, perfekcyjnym odizolowaniu od cywilizacji, w otoczeniu unikatowej, dziewiczej przyrody. Seszele to jedyne granitowe wyspy na świecie pamiętające początki powstania kontynentów. Jedyne miejsce na kuli ziemskiej, gdzie możemy zobaczyć tajemniczy orzech coco de mer. Jedyne naturalne środowisko wielu endemicznych ptaków, jak czarna papuga czy rajska muchołówka. Habitat największej na świecie populacji żółwi olbrzymich. Miejsce niezwykłe, inny świat, gdzie słowo relaks nabiera prawdziwego znaczenia.

Przewodnik ten to minikompendium wiedzy o wyspach, opisujące historię, geografię, przyrodę i kulturę Seszeli oraz zawierające szczegółowe informacje niezbędne dla wybierających się tam turystów, począwszy od tej, gdzie kupić bilet lotniczy na rajskie wyspy, a skończywszy na wskazówkach, gdzie najlepiej  nurkować, żeby spotkać żółwia szylkretowego lub rekina wielorybiego.

Seszele. Przewodnik od Paulina Falkowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć