ebook  Rosnąc w siłę. Rozpoznanie. Zmagania. Rewolucja - audiobook
4.22 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 33796)

Rosnąc w siłę. Rozpoznanie. Zmagania. Rewolucja - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
-30% 29.90 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
42.90 zł
42.90 zł Lub 38.61 zł
32.90 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Brené Brown zapoczątkowała globalną debatę na temat odwagi, wrażliwości, wstydu i poczucia własnej wartości. Autorka ujawniła głęboką prawdę: wrażliwość, czyli gotowość do odsłonięcia się i bycia widzianym bez gwarancji wyniku — jest jedyną drogą do głębszej miłości, silniejszego poczucia przynależności, większej kreatywności i radości. Niemniej życie z odwagą nie zawsze jest łatwe. Potknięcia i upadki są nieuchronne.

To właśnie powstawanie po upadkach jest niniejszej książki Brown. Autorka zadała sobie pytanie: „Co wspólnego mają ze sobą osoby żyjące w trwałych, pełnych miłości związkach, liderzy pielęgnujący kreatywność podwładnych, artyści dbający o innowacyjność i duchowni prowadzący ludzi poprzez wiarę i tajemnicę?” Odpowiedź była jednoznaczna: wszyscy oni doceniają siłę emocji i nie boją się dyskomfortu.

Zagłębianie się w historiach o zranieniu może się wydawać niebezpiecznym przedsięwzięciem. Proces odzyskiwania gruntu pod nogami w ogniu trudnych zmagań jest jednak sprawdzianem odwagi i kuźnią wartości. Nasze opowieści o życiowej walce mogą być bardzo poważne, jak w przypadku utraty pracy albo zakończenia długotrwałego związku uczuciowego, albo mieć nieco mniejszy ciężar gatunkowy, jak w przypadku konfliktu z przyjacielem albo kolegą. Bez względu na wagę i okoliczności zdarzenia, proces powstawania po upadku wygląda zawsze tak samo: musimy dokonać rozrachunku z własnymi emocjami i wywołać w sobie zaciekawienie tym, co czujemy; stoczyć walkę i dotrzeć do miejsca prawdy; a następnie stosować ten proces każdego dnia, dopóki nie wejdzie nam w nawyk i nie wywoła rewolucji w naszym życiu. Powstawanie z siłą po upadku to sposób kultywowania życia pełną piersią. Brown uważa, że jest to proces, który staje się dla nas źródłem największej wiedzy o nas samych.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Maszy Boguckiej-Steczek.

Rosnąc w siłę. Rozpoznanie. Zmagania. Rewolucja - audiobook od Brené Brown możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć