ebook Mock: Pojedynek
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 949)

Mock: Pojedynek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 19.19
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
-40% 19.19 zł
25.90 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
22.39 zł
27.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Breslau, 1905. Życie Eberharda Mocka – syna ubogiego szewca z Wałbrzycha – toczy się w murach uniwersytetu i w brudnych, wilgotnych zaułkach wielkiego miasta. Trawiony niedostatkiem i wzgardzony przez innych studentów, ukojenia szuka w studiowaniu dźwięcznych łacińskich kadencji, a rozrywki – w kuflu taniego piwa i w ramionach sprzedajnych dziewcząt.

Kiedy wydziałem filozoficznym wstrząsną kolejne samobójstwa wykładowców, a w jego życiu pojawi się tajemnicza rosyjska studentka, Mock przekona się, że zło może kryć się wszędzie – i pod podbitymi gronostajem togami profesorów, i w brudnych wychodkach plugawych dzielnic. Jeszcze nie wie, że wkracza na drogę, z której nie ma powrotu.

Marek Krajewski – autor szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza

Mock: Pojedynek od Marek Krajewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsza powieść typu kryminał, która wpadła mi w ręce i jestem bardzo miło zaskoczony, tym bardziej, że opowieść osadzona jest w Pruskim Breslau, tym bardziej że autor jest z Wrocławia. Czytając o rodzinnym mieście sprawiła mi ona dużą radość i przyjemność. Już tak mam, że jak złapię się za danego autora, to czytam po kolei wszystko i nie widzę przeszkód żeby tu robić wyjątek. Akcja wciągająca, interesujący styl pisania, potrafi wciągnąć, jednym słowem mówiąc książka ma wszystkie walory, aby zaciekawić czytelnika i chyba polubię kryminały ;)

Warto zerknąć