ebook Sobowtór
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 34201) Ilość stron (szacowana): 1504

Sobowtór
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.38
Audiobook - najniższa cena: 23.56
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
-36% 24.32 zł
25.50 zł Lub 22.95 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
28.00 zł
-43% 19.38 zł
26.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (12)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przed domem doktor Maury Isles zostają odnalezione zwłoki zastrzelonej bliźniaczo do niej podobnej kobiety - jak się okazuje, o tej samej grupie krwi i dacie urodzenia. Badanie DNA wykazuje, że Anna Leoni jest jej siostrą. Obie zostały kiedyś adoptowane. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Jane Rizzoli. Tymczasem Maura próbuje dowiedzieć się, kim byli jej biologiczni rodzice. Trafia do wynajmowanego przez Annę domu, który kryje straszną tajemnicę. Domniemana prawdziwa matka obydwu sióstr odbywa karę więzienia za brutalne zabójstwo dwóch kobiet.

Sobowtór od Tess Gerritsen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jeśli Bóg chciał, żebyśmy się dobrze sprawowali, nie powinien był stwarzać pokusy.
Szczęśliwy, kto zawsze oczekuje godziny śmierci i każdego dnia gotów jest umrzeć.
Bądź świadom każdego ranka, że możesz nie przeżyć dnia. I każdego wieczoru, że możesz nie przeżyć nocy.
Nigdy nie jesteśmy tak odporni jak myślimy
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Ciekawa, choć momentami mnie nudziła. Ale i tak warta przeczytania. Polecam.

 • Awatar

  https://taka-jest-agata.blogspot.com/2018/04/tess-gerritsen-sobowtor.html

  Każdy z nas chce wiedzieć kim jest, skąd pochodzi…
  Gdy doktor Maura Isles, wraca z wakacji w Paryżu, wszyscy sąsiedzi i znajomi są zaskoczeni jej widokiem. Początkowo kobieta zupełnie nie rozumie, o co chodzi. Dlaczego wszyscy patrzą na nią, jak na ducha?
  Okazuje się, że na podjeździe jej domu stoi samochód z trupem w środku. Zabita kobieta wygląda jak Maura. Kim jest? Co robiła w tej okolicy? Czy celem czasami nie miała być słynna patolog? Na te wszystkie pytania, musi odpowiedzieć Jane Rizzoli. Prowadzenie śledztwa utrudnia jej zaawansowana ciąża. Chce ona jednak, jak najskuteczniej, ochronić przyjaciółkę przed złem.
  Isles nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Podąża śladami zamordowanej kobiety. Chce odkryć tajemnice ze swojej przeszłości. W ten sposób trafia na ślad matki ofiary znalezionej w samochodzie. Kobieta od lat przebywa w zakładzie karnym, ma zdiagnozowaną schizofrenię. Podczas spotkania ostrzega lekarkę przed „bestią”.
  Ofiarami osadzonej były kobiety w ciąży, podejrzana jest też o handel niemowlętami.
  Tymczasem znów zostaje zgłoszone zaginięcie brzemiennej kobiety. Czyżby skazana miała wspólnika?
  Rizzoli obawia się, że ona i Maura są zagrożone. Ona jest ciężarna, Isles w pewien sposób powiązana z psychopatą, który poluje na noworodki. Tylko w jaki sposób?
  Gdy okazuje się, że jedna z potencjalnych ofiar, nie tylko uniknęła śmierci, ale też zabiła „bestię”, policja odkrywa, że mężczyzna był uderzająco podobny do kobiety z samochodu i… Maury Isles. Co ich łączyło? Aby się tego dowiedzieć, lekarka odwiedza ponownie więźniarkę. Podczas rozmowy, zaczyna rozumieć, że Amalthea, którą wszyscy mają za niepoczytalną, tylko symuluje chorobę. Zna ona też wiele tajemnic z życia Maury. Tajemnic, których Pani patolog, wolałaby nigdy nie poznać. Czasami bowiem warto zostawić przeszłość, za zamkniętymi drzwiami…
  Czy teraz Maura Isles będzie już bezpieczna? Przeczytajcie sami…

Warto zerknąć