ebook Koszmary zasną ostatnie - audiobook
3.54 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 877)

Koszmary zasną ostatnie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.34
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
22.90 zł
-30% 25.83 zł Lub 23.25 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
36.90 zł
-16% 27.68 zł
31.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Trzecie spotkanie z dziennikarzem Markiem Benerem i kolejna kryminalna historia, którą czyta się z zapartym tchem. Poszukiwanie chorującego na depresję mężczyzny schodzi na dalszy plan, gdy Bener próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swojej żony.

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów. Parę miesięcy wcześniej dostał zdjęcie, które zrujnowało go psychicznie, a teraz trzyma w rękach kolejne. Owładnięty strachem i sparaliżowany niemocą powinien stanąć do walki, której stawką będzie prawda o losie jego zaginionej żony. Ale Bener sam już nie wie, czy – w obliczu nowych faktów – woli poznać tę prawdę, czy śnić wciąż na nowo te same koszmary…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jacka Mikołajczaka.

Koszmary zasną ostatnie - audiobook od Robert Małecki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć