ebook Niczyja
3.31 / 5.00 (liczba ocen: 61)

Niczyja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.00
wciąż za drogo?
23.80 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
28.00 zł
21.00 zł
23.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To co się stało, to nie była niczyja wina. Stało się i tyle. Teraz, będąc na rozdrożu, nadal nie wiedziałam, co dalej. Niczyja wina, że nie umiałam wybrać! Niczyja, że nie wiedziałam, którego bardziej kocham, bo kochałam obu! I choć ponoć to niemożliwe, moje serce było złamane na dwie części, a każda z nich należała do innego. Jeden urzekł mnie swoją delikatnością, czułością i urokiem. Drugi był niczym torpeda. Niczym otchłań, wciągnął mnie granat jego spojrzenia i utonęłam. Namiętność czy delikatność? Dwie skrajności, niczym przeciwne bieguny magnesu. Kochałam i byłam kochana. Byłam ich, a jednocześnie byłam NICZYJA!

 

Niczyja przeniosła mnie do kraju kwitnącej wiśni, gdzie miłość smakuje zupełnie inaczej. Ta niezwykle piękna i zmysłowa historia wciągnie Was w wir wydarzeń, a emocje nie odpuszczą do ostatniej strony. Polecam fankom pikantnych romansów, które w lekturze poszukują czegoś więcej niż krótkiej chwili zapomnienia! - K.N. Haner

Niczyja to niezwykła historia miłosna z malowniczą Japonią w tle. Autorka funduje nam słodko-gorzką opowieść nie tylko o miłości, ale także o przyjaźni, lojalności, zdradzie i namiętności. Jeden moment, jedna decyzja może odmienić życie na zawsze.. Gorąco polecam - Ewelina Nawara myfairybookworld.blogspot.com

„Niczyja” to niezwykle intrygująca lektura, która przeniesie Cię w świat romantycznej miłości, namiętności i pożądania. Rozpali zmysły i sprawi, że nie oderwiesz się od książki do momentu przeczytania ostatniej strony. Zabierze w niezapomnianą podróż po Japonii, fundując mnóstwo przeżyć i emocji. Polecam! - Monika Hetz, ksiazkowyswiatmoniki.blogspot.com

Myśleliście, że w literaturze erotycznej napisano już wszystko? Jesteście w błędzie! „Niczyja” to powiew świeżości w gatunku, który nieustająco ekscytuje. To powieść pełna pasji, namiętności i... orientu! - Dominika Róg-Górecka, przepisynawidelcu.blogspot.com

 

Niczyja od Anna Crevan Sznajder możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Niczyja jest historią trudnej miłości trojga ludzi, umiejscowioną w kraju kwitnącej wiśni.

Ann – młoda europejka, która przyjeżdża ze swoją koleżanką Kate do Japonii, w celu promowania swoich opowiadań oraz wydawnictwa. Z tej podróży mają czerpać pełnymi garściami, chcą pozwiedzać, a przede wszystkim dobrze się bawić. Główna bohaterka, tak jak i autorka są zafascynowane całą Japonią. Oczywiście nie może być inaczej, jak na drodze naszej Ann los stawia tajemniczego chłopaka, który do złudzenia przypomina jednego z bohaterów japońskiej mangi. I oto od tego momentu, jej życie wywraca się do góry nogami.

Kenji – tajemniczy chłopak, który udaje i nie udaje postać z mangi, bezapelacyjnie traci głowę dla młodziutkiej europejki. Jest ciepłym, dobrym i kochającym chłopakiem. Nic dziwnego, że skrada serce naszej bohaterce.

Koichi- zupełne przeciwieństwo Kenjego, bezpośredni, niekiedy wulgarny, żyjący chwilą i niezważający na nic. Nigdy się nie zakochał, aż od momentu w którym obok niego w klubie nie przechodzi Ann

Jak potoczy się ta historia, kto tak na prawdę wygra, a kto przegra – zostawiam Wam do przeczytania. Dla Pani Anny Crevan Sznajder prawdziwe wyrazy szacunku. Pierwszy raz spotkałam się z osadzeniem historii na tle Japonii. Dzięki licznym przypisom oraz opisom urzekających miast oraz historii, część tego orientu zostanie ze mną, a książkę jak najbardziej polecam.

Ocena: 5/6
©Książka w autobusie
Interesowała Was może kiedyś Japonia, jej kultura, zwyczaje? Jeśli tak, to koniecznie powinniście sięgnąć po tę pozycję. Autorka starannie i drobiazgowo przedstawia nam ten kraj. Kraj, którego sama nie miałabym chyba ochoty odwiedzić, gdyż nigdy zbytnio się nim nie interesowałam. To kraj, który głównie kojarzy mi się z mangami, które niespecjalnie mnie interesują. Jednak ciekawy opis książki, sprawił, iż postanowiłam dać jej szansę.

Główna bohaterka Ann, to osoba co do której mam mieszane uczucia. Raz jej współczułam, by za chwilę znów jej nie rozumieć. Dla mnie to kobieta, która często kierowała się impulsem danej chwili i nie zawsze jej wybory były słuszne. I jeszcze jej miłość do dwóch mężczyzn... zawsze mnie zastanawia to jak można jednocześnie kochać dwie osoby płci przeciwnej?

Miałam złamane serce, bo przecież nie mogłam kochać obu. Skrzywdziłam nas troje z premedytacją, o jaką bym siebie nie podejrzewała.

Plusem książki jest to, iż mamy okazję poznać myśli zarówno Ann, jak i dwóch mężczyzn. Dzięki temu zabiegowi lepiej poznajemy każdego z bohaterów. Który z tych dwóch skradł moje serce? Czy któremuś się udało? To już pozostawię słodką tajemnicą.

Ludzie często w swoim życiu kierują się głosem serca, a nie rozsądku. Sama często tak robię. Jednak nie zawsze okazuje się to być najlepszym z rozwiązań. Mimo wszystko, ja nadal będę podążała za głosem mego serca.

Anna Crevan Sznajder zdecydowanie posługuje się w swojej powieści niezwykle plastycznym językiem. Przenosi nas w krainę Japonii i tak pięknie opisuje jej realia, iż nie sposób o tym nie wspomnieć. Momentami aż chciałoby się tam być i zobaczyć wszystko na własne oczy. Styl jest lekki i przyjemny, co sprawia, iż lekturę czyta się dość szybko. Jak na erotyk przystało, pojawiają się sceny erotyczne, ale nie są one przerysowane, wręcz przeciwnie. Autorka opisuje je z umiarem i smakiem, a czytelnik dzięki temu nie czuje przesytu tych scen. Momentami czułam jak mój policzek się nieco rumieni.

Nie zabraknie również emocji. Będziecie mieli okazję wcielić się w postać Ann i wspólnie z nią przeżywać radość i smutki. To ważne, gdy w lekturze po którą sięgamy panują emocje, które przejmują nad nami kontrolę. Bardzo to lubię. I choć książka jest erotykiem, to motywem przewodnim jest miłość.

Zastanawiacie się jak potoczą się losy dziewczyny, która kocha dwóch mężczyzn jednocześnie? Którego z nich w ostateczności wybierze? Który stanie się bliższy jej sercu?

Niczyja to subtelna opowieść o miłości, zaufaniu, zdradzie i pożądaniu. Doskonała lektura dla osób, które kochają Japonię i bardzo chcą ją poznać. Dzięki autorce będziecie mogli odbyć podróż po tym kraju, czując jakbyście tam byli naprawdę. Zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję.

Ocena: 4/6
©Czytaninka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć