ebook Jak dobrze żyć z cukrzycą
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Jak dobrze żyć z cukrzycą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 15.99
wciąż za drogo?
15.99 zł Lub 14.39 zł
19.99 zł
14.56 zł
16.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

CUKRZYCĘ MA JUŻ TRZY MILIONY POLAKÓW, ALE MILION Z NICH JESZCZE NIE WIE, ŻE CHORUJE.
Kiedyś uznawano ją za chorobę dość prostą. Dziś staje się coraz bardziej złożona. Wciąż przybywa informacji, które pozwalają skuteczniej panować nad cukrzycą i jej licznymi konsekwencjami. Nie zawsze jednak te nowe informacje są dla chorych dostępne czy zrozumiałe.
Ta książka to nowoczesne spojrzenie na cukrzycę. Porad chorym i ich bliskim udzielają tu najlepsi polscy eksperci z wielu dziedzin medycyny.
Rozmawiają z nimi doświadczeni i wielokrotnie nagradzani dziennikarze medyczni. Zadają pytania, na które pacjentom w gabinetach lekarskich nie starcza czasu lub odwagi.
Przeczytajcie, jak dobrze żyć z cukrzycą.
* Dieta, która leczy.
* Co oznacza stan przedcukrzycowy.
* Przegląd dostępnych leków.
* Jak chronić serce, oczy, skórę, seksualność.
* Gdy choruje dziecko.
* Co się należy chorym.

„Przede mną siedzi pacjentka, a nie przypadek z badań klinicznych, i muszę dla niej indywidualnie opracować najlepszy plan leczenia. Wiedza, jak kojarzyć nowe leki na cukrzycę ze starymi, w jakiej dawce je proponować, w jakiej kolejności, u jakiego chorego, wymaga coraz większego doszkalania się” – prof. LESZEK CZUPRYNIAK, diabetolog

Jak dobrze żyć z cukrzycą od Margit Kossobudzka, Wojciech Moskal, Ewa Tomkowska, Judyta Watoła możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć