ebook Niewinna
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 1631)

Niewinna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.85
wciąż za drogo?
24.09 złpremium: 15.54 zł Lub 15.54 zł
17.85 zł Lub 16.07 zł
20.73 zł Lub 18.66 zł
21.00 zł
25.90 zł
18.05 zł
20.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga część namiętnej trylogii „Domniemanie Niewinności”. Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa…

Andrew z nikim nie był tak blisko jak z Aubrey i dlatego stara się nie dopuścić jej do przeszłości, która ma pozostać nietknięta i niewidoczna dla nikogo. Jednak gdy w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, Aubrey zaczyna odkrywać prawdę o Andrew. Na jaw wychodzi coraz więcej kłamstw, które pokazują, że milczenie może być gorsze od prawdy.
Co tak naprawdę wydarzyło się sześć lat temu w życiu Andrew? Czy kłamstwa zniszczą jego związek z Aubrey?
Whitney Gracia Williams kolejny raz zaskakuje! Kiedy już myślisz, że nie istnieje pikantniejszy kochanek od Jake’a z „Turbulencji”, do gry wkracza jeszcze bardziej grzeszny i namiętny Andrew, który potrząśnie twoim ciałem i duszą. Obezwładniająca proza.

Niewinna od Whitney G. możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa.

Andrew z nikim nie był tak blisko jak z Aubrey i dlatego stara się nie dopuścić jej do przeszłości, która ma pozostać nietknięta i niewidoczna dla nikogo.

Jednak gdy w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, Aubrey zaczyna odkrywać prawdę o Andrew. Na jaw wychodzi coraz więcej kłamstw, które pokazują, że milczenie może być gorsze od prawdy.

Co tak naprawdę wydarzyło się sześć lat temu w życiu Andrew? Czy kłamstwa zniszczą jego związek z Aubrey?


Tak na prawdę to nie wiem, co mam napisać, gdyż mam mieszane uczucia co do tych książek. Naczytałam się sporo opinii, gdzie wiele osób zachwalało i polecało je. Więc korzystając ze sposobności, postanowiłam to sprawdzić. Nie mogę powiedzieć, że mi się nie podobały, wręcz chętnie przeczytam następny tom. Natomiast ogromnym zaskoczeniem była dla mnie ich długość, zaledwie ponad sto stron. Czyta się je szybko, są lekkie i doskonałe na jeden wieczór lub na podróż autobusem do domu. W niektórych momentach były dla mnie zbyt wulgarne ( chyba się starzeję). Pozbawione zbędnych opisów, ale przy tym wciągające. Co do samej historii, to cóż, mamy przedstawiony obraz Andrew – niegrzeczny, przystojny prawnik, zmieniający kobiety jak rękawiczki, kierujący się zasadą, że łączy nas tylko seks i nie oczekuj nic więcej. Spędza z kobietami jedną noc. Jednego czego się brzydzi to kłamstwo.

Moje życie zmieniło się wtedy na zawsze, a we mnie coś pękło, rozpadło się, złamało. Wszystko przez kłamstwa – serie bolesnych i niewyobrażalnych kłamstw.

Wszystko zmienia się kiedy los, na jego drodze stawia Aubrey. Młodą i ambitną studentkę prawa i szkoły baletowej. Starającą się połączyć swoją wielką pasję z oczekiwaniami rodziny. Mimo kłamstwa, stała się dla Andrew tą wyjątkową o której nie może przestać myśleć. Za wszelką cenę stara się nie dopuścić jej do swojej przeszłości. Po raz kolejny los, postanawia namieszać w życiu tych dwojga, gdy pojawia się żona Andrew.

Na finał tej historii musimy jeszcze chwilę poczekać poczekać. Wydawnictwo kobiece ogłosiło premierę Domniemanie niewinności. Prawo miłości

Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy się nie zmieni, powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno, bo Aubrey się zakochała.

Wydawało się, że wszystko między nimi się układa, ale Andrew wywinął taki numer, że, Aubrey oprócz miłości będzie musiała znaleźć w swoim sercu miejsce na nienawiść, bo nigdy mu nie wybaczy tego, co zrobił.

Andrew jest przekonany, że Aubrey da się zastąpić, więc wpada w wir przypadkowych randek. Jednak każda kobieta, do której chce się zbliżyć, przypomina mu blondwłosą piękność, w której oczach przeglądał się tyle razy. Chociaż wyrzucił Aubrey ze swojego życia, nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo stała się dla niego ważna.

Czy Aubrey da kolejną szansę mężczyźnie, który tak głęboko ją zranił?


Jeżeli lubicie takie historie okraszone erotyzmem, zapraszam do przeczytania.

Ocena: 4/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Wcześniej była recenzja I tomu, dzisiaj II. I w sumie niczym bardzo różnić się nie będzie. Ta książka również mnie rozczarowała, liczyłam na coś więcej.

Zarówno Aubrey jak i Andrew oszukują się wzajemnie. Ale w końcu część ich kłamstw wychodzi na jaw. I choć on dowiaduje się o niej praktycznie wszystkiego, tak on pozostaje dla niej tematem tabu. Próbuje go wygooglować w internecie, jednak nic nie znajduje na temat Andrew Hamiltona. Dosłownie człowiek zagadka. Nie chce nic zdradzić ze swojej przeszłości. Mimo wszystko choć ona złamała zasadę, której on nie uznaje (kłamstwo), to coś ciągle go do niej przyciąga. I kiedy mogłoby się wydawać, że z tego coś wyjdzie, on nagle wyrzuca ją ze swojego życia. Co takiego się stało, iż postanowił odtrącić kobietę, o której tak naprawdę nie potrafi zapomnieć?

Wyszedłem na balkon, zapaliłem cygaro i zacząłem się wpatrywać w bezksiężycowe niebo. Choć źle się czułem, kończąc w tak obcesowy sposób to, co nas łączyło, i pozostawiając ją bez wyjaśnienia, to jednak musiałem to zrobić. Musiałem odejść jak najszybciej, aby znów wszystkiego nie spieprzyć i nie ryzykować, że moje serce znów zostanie złamane...

Cóż, przykro mi to stwierdzić, ale ten tom też niczym szczególnym się nie wyróżnił. Nie było emocji, które tak bardzo są dla mnie ważne. Bohaterowie momentami wydawali mi się nijacy - dziś zrobię tak, a jutro inaczej. Te ciągłe zagrywki Hamiltona momentami doprowadzały mnie do szału. Kobiety na niego ciągle lecą, tylko dlaczego? Dlatego, iż jest przystojny? Jego chamskie odzywki względem Aubrey też często wydawały mi się nie na miejscu.

Na tylnej okładce książki został umieszczony napis "KONTYNUACJA NAJGORĘTSZEGO ROMANSU TEGO ROKU!" i tak się zastanawiam, co w nim było takiego gorącego? Parę scen miłosnych uniesień, które nie mają w sobie zbytniego smaku. Nie wiem, może tylko ja mam takie dziwne odczucia, ale mam wrażenie, że autorkę stać na o wiele więcej.

Po raz kolejny, jedyne za co mogę pochwalić autorkę, to za styl, gdyż czyta się łatwo i przyjemnie. Książka niestety jest malutkiej objętości. A może gdyby nie została podzielona na III tomy, tylko napisana jako jedna całość, zyskałaby więcej na wartości?

Niewinna to książka, dzięki której nie poczujesz dreszczy na ciele, przyspieszonego bicia serca i zapartego tchu. To książka dla niewymagających i chcących po prostu miło spędzić czas. Więc jeśli lubicie takie książki, to możecie po nią sięgnąć.

Ocena: 3/6 czytaj więcej
©Czytaninka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć