ebook Jestem szczęśliwym singlem
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 299)

Jestem szczęśliwym singlem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 30.53
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 13.95 zł Lub 13.95 zł
20.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
22.96 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poradnik bestsellerowej autorki. Beata Pawlikowska radzi w nim, jak stworzyć i utrzymać szczęśliwy związek.

„Wiedziałam, że muszę zostać w nieszczęśliwym związku i wiedziałam, że nie mam dokąd odejść. Wiedziałam, że jest mi źle z nim, ale byłoby mi jeszcze gorzej bez niego. Nie było więc wyjścia. Pozostawało więzienie.
Więzienie w moim własnym sercu pod wielkim głazem, który zwisał z jego krawędzi tak groźnie, że pewnego dnia mógł spaść, pociągnąć za sobą lawinę i zgnieść po drodze wszystko, łącznie ze mną i z całym moim życiem. 
Czy wiesz jak to boli?
Pewnie wiesz.
Jesteś jak dzikie zwierzę przykute do łańcucha i chociaż marzysz o wolności, to wiesz, że jeśli tylko zrobisz kilka kroków za daleko, łańcuch szarpnie cię za gardło i zatrzyma. I choć będziesz płakać, błagać Boga o pomoc i skarżyć się na swój los, nic się nigdy nie zmieni. Dlatego że tak już musi być.
Czy myślisz, że to jest miłość? 
W tej książce opowiem ci co odkryłam i zrozumiałam o miłości, związkach, emocjonalnym uzależnieniu, odzyskaniu wolności i szczęściu. I o tym, że znalazłam szczęśliwą miłość dokładnie wtedy, kiedy przestałam jej szukać” – Beata Pawlikowska

Jestem szczęśliwym singlem od Beata Pawlikowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wchodzimy w dorosłość z zestawem dziecinnych oczekiwań. I to właśnie boli najbardziej.
Muszę przyznać, że... jestem pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się, że niemal od razu styl Pawlikowskiej przypadnie mi do gustu. Że wciągnie mnie bez granic i będę czytała niemal jak szalona wszystko to, co przygotowała dla nas pisarka. Pisząc tą recenzję, mam głowę pełną myśli, co mogłabym napisać o tej pozycji, ale gdy przychodzi co do czego - mam problem. Lektura ta zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że zabrakło mi "języka w gębie".
Czyta się niesamowicie szybko i lekko, przez kolejne strony przepływa się zdecydowanie za szybko. Podczas czytania niejednokrotnie się zatrzymywałam i zastanawiałam nad tym, co właśnie w danej chwili przeczytałam.
Jak wiecie, poradniki to nie moja bajka. Sięgnęłam po ten, mimo iż nie jestem singlem. Opis mnie zachęcił, a i samej autorki byłam ciekawa, więc zaryzykowałam. I nawet nie wiecie, jak bardzo się z tego cieszę! Nie spodziewałam się tak mądrej książki.
Dlatego już teraz Wam polecam. Nie będzie to standardowa recenzja jakie przeważają na moim blogu, bo jest to poradnik. Przedstawię Wam cytaty, które mnie po prostu zaskoczyły. Mimo, iż to jest całkiem zwyczajne, ale jednak mają w sobie coś...

Coś, co wstrząsa nami. Uświadamia nas, w jak wielu aspektach życia źle się zachowywaliśmy. Może nie źle, a niewłaściwie. Że niejednokrotnie chcieliśmy narzucić bliskiej osobie swoje życie, swój rytm życia, swoje zasady. A to nie jest najlepsze rozwiązanie.
Zresztą, gdy zaczniecie czytać Jestem szczęśliwym singlem - będziecie oczarowani prawdą i mądrością płynącą z tej ksiązki. Ja się nie spodziewałam tak fenomenalnej lektury i przyznam szczerze, że mi mało. Już nie mogę się doczekać, kiedy sięgnę po kolejną książkę od Pani Pawlikowskiej.

Ocena: 6/6
czytaj więcej
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć