ebook Córka Izebel
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 174)

Córka Izebel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MG
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 17.28
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
17.28 zł Lub 15.55 zł
19.00 zł
21.25 zł
21.25 zł Lub 19.13 zł
17.48 zł
18.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Do czego zdolna jest matka dla dobra swojego dziecka? Trzymające w napięciu studium ciemnej strony ludzkiej natury umiejscowione na tle XIX-wiecznego Frankfurtu. Opowiada historię dwóch wdów – z których jedna to zamożna filantropka oddana sprawie liberalnych reform zapoczątkowanych przez jej męża, a druga to zmagająca się z ubóstwem matka całkowicie oddana sprawie zapewnienia pomyślnej przyszłości swojej córce.

Madame Fontaine, wdowa po wybitnym chemiku, ma w sobie wystarczająco determinacji i przebiegłości, żeby doprowadzić do skutku plany matrymonialne młodej Minny i każdemu, kto ośmieli się stanąć na jej drodze grożą niebezpieczne konsekwencje. Lecz czy nie natrafiła przypadkiem na godnego siebie przeciwnika w osobie niejakiego Słomianego Jacka, byłego pensjonariusza zakładu dla obłąkanych? Dopiero w domu pogrzebowym okaże się, kto zatryumfuje – i kto ujdzie z życiem.

Córka Izebel od Wilkie Collins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Muzyka to doskonały pocieszyciel; muzyka sprzyja miłości.
Im jesteśmy lepsi, tym więcej bezinteresownej uwagi poświęcamy innym. Im jesteśmy gorsi, tym bardziej koncentrujemy się na sobie.
Każdy człowiek wydaje się sobie ciekawy - ale im więcej w nas niegodziwości, tym bardziej jesteśmy sobą zaabsorbowani.
Jak się nie mam nic mądrego do powiedzenia, lepiej milczeć.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Gdybym stwierdził, że zdecydowanie wolę czytać takie książki, niż te, które obecnie wydaje się hurtowo, szumnie nazywając rewelacyjnymi, nie byłoby w tym, żadnej przesady.
    Wilkie Collins to autor, który nie potrzebuje chwytliwego i rozwrzeszczanego marketingu. To pisarz, po książki którego sięgam bez zastanowienia i bez obawy, ze mogę zostać zawiedziony.
    Tutaj atutem jest nie tylko sama historia, należy zachwycać się przepięknym językiem, rewelacyjnie i drobiazgowo wykreowanymi bohaterami.

    W "Córce Izebel" wszystko jest dogłębnie przemyślane, nieśpieszna fabuła prowadzona jest w taki sposób, aby czytelnik poddał się jej całkowicie i chłonął ją, czerpiąc z niej maksimum zadowolenia. Emocje i literacka rozkosz gwarantowane.

Warto zerknąć