ebook Stage Dive: Play
4.3 / 5.00 (liczba ocen: 25631) Ilość stron (szacowana): 280

Stage Dive: Play
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
18.50 zł Lub 16.65 zł
31.90 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
-9% 18.50 zł
29.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W drugim tomie serii „Stage Dive” znajdziesz mieszankę namiętności, czułości, humoru i erotyzmu. To wciągająca, lekka i zabawnie napisana historia o zakrętach i trudnościach, jakie trzeba pokonać, aby spełnić swoje marzenia i znaleźć prawdziwą miłość. To opowieść burzliwa i niepokojąca jak romans, który toczy się w rytmie dobrego, mocnego rocka.

Evelyn i David – główny gitarzysta topowej kapeli rockowej Stage Dive – znaleźli szczęście. Nie minęło jednak wiele czasu, gdy kolejny członek zespołu wdał się w romans. Tym razem Mal, perkusista Stage Dive, postanawia nieco poprawić swój wizerunek. Dochodzi do wniosku, że u jego boku powinna być budząca sympatię fanów dziewczyna. Odpowiednia kandydatka pojawia się na prywatce u Evelyn i Davida. Ma na imię Annie i poważne problemy finansowe. Mal składa jej propozycję, aby przez jakiś czas za stosowną zapłatę grała rolę jego ukochanej. Annie przyjmuje ją z wahaniem – przecież Mal był jej idolem i bardzo, ale to bardzo się jej podobał... Choć od samego początku ustalili, że ten układ jest tylko czystą grą, już wkrótce okazało się, że ich serca grają razem mocniej niż perkusja w najlepszym kawałku „Stage Dive”...

Stage Dive: Play od Kylie Scott możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć