ebook Bramy Światłości. Tom 2
3.4 / 5.00 (liczba ocen: 1012)

Bramy Światłości. Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 23.05
Audiobook - najniższa cena: 25.99
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
23.05 zł Lub 20.75 zł
29.93 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
23.09 zł
24.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Strefa Poza Czasem nie jest przyjemnym miejscem. Jest przerażająca i śmiertelnie groźna, nawet dla odwiecznych Świetlistych. Boleśnie przekonuje się o tym Daimon, którego istnienie zawisło na włosku. Cena za ratunek będzie wyjątkowo bolesna i wysoka.

Wielka ekspedycja badawcza Królestwa, pod przewodnictwem Seredy, przemierza dzikie pustkowia Strefy w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów Światłości. Jednak wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd. Jednocześnie rozgrywane za kulisami wyprawy starcie między Daimionem a Lucyferem pociąga za sobą coraz więcej ofiar.

Na Razjela, pozostawionego na tronie Głębi także czyha coraz więcej niebezpieczeństw. Sprzymierzenie sił wydaje się jedyną szansą na zapanowanie nad wszechogarniającym chaosem. Asmodeusz wyrusza z misją ratunkową. Bo nasi w potrzebie, a naszych nie zostawiamy nigdy. Naprawdę, nigdy.

Bramy Światłości. Tom 2 od Maja Lidia Kossakowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kto zamartwia się na zapas, traci odwagę, a potem przegrywa. Lepiej działać, niż przesadne rozważać każdą możliwą opcję.
Ale prawda to gorzki owoc. Nawet jeśli nie odpowiada ci jego smak.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć