ebook W 80 dni dookoła świata
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 130211) Ilość stron (szacowana): 270

W 80 dni dookoła świata
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - polecana oferta: 3.99
Audiobook - najniższa cena: 13.07
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
4.00 złpremium: 2.58 zł Lub 2.58 zł
4.08 złpremium: 2.63 zł Lub 2.63 zł
4.19 złpremium: 2.70 zł Lub 2.70 zł
3.39 zł
3.66 zł
3.99 zł Lub 3.59 zł
4.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (66)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kto odważyłby się wyruszyć w podróż dookoła świata? I to taką, która ma trwać zaledwie 80 dni? Najsłynniejsza powieść Juliusza Verne’a!

Londyn w 1872 roku. Phileas Fogg jest flegmatycznym dżentelmenem, który swój czas dzieli między dom a klub, poruszając z bezwzględną punktualnością. Passepartout, niedawno zaangażowany służący, jest zaradnym Francuzem, który swego czasu prowadził awanturnicze życie, a teraz marzy, żeby spokojnie spędzać czas na służbie. Pan Fogg, założywszy się z członkami klubu, że w osiemdziesiąt dni dokona podróży dookoła świata, tego samego wieczora opuszcza Anglię, ku wielkiej konsternacji Passepartout, zobowiązanego ruszyć, chcąc nie chcąc, razem z nim na dobre i na złe. Od swego przybycia do Suezu dżentelmen jest śledzony przez inspektora Fixa, ponieważ ten sprytny policyjny ogar uważa, że rozpoznał w nim złodzieja, który okradł Bank Anglii

W 80 dni dookoła świata od Jules Verne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    W krótkim zdaniu - przykłąd na to, że zwykły zakłąd może doprowadzić do podróży wokół Świata. W kilku dłuższych - klasyka literatury przygodowej - prawdziwa podróż przez kontynenty, krajobrazy i kultury. Nie brakuje również wątków kryminalnych.
    Kiedy Philleas Fogg stwierdził mimochodem, że mógłby się założyć, że okrąży kulę ziemską w ciąu 80 dni, od razu znaleźli się tacy, którzy chcieliby mu w tym przeszkodzić. Paradoksalnie oni również okrążyli Ziemię w tym samym czasie.
    Wątek romansowy - fakultatywnie :)

Warto zerknąć