ebook Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 1536) Ilość stron (szacowana): 384

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.56
Audiobook - najniższa cena: 27.02
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
23.90 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.56 zł
21.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Duet autorek, Joanna Faber i Julie King stworzył doskonały podręcznik, który posłuży potrzebującym pomocy i poszukującym praktycznych wskazówek rodzicom, czy też osobom, które z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z dziećmi.  

W Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały nie znajdziesz oczywiście rewelacyjnych i cudownych recept rozwiązujących jak za dotknięciem magicznej różdżki wszystkie Twoje problemy. To pozycja oferująca wiele przydatnych narzędzi pomocnych w skomplikowanych sytuacjach, które przytrafiają się na co dzień, gdy stykamy się, czy to jako rodzić, bądź wychowawca z małymi dziećmi. Zamieszczone w książce porady zostały przedstawione w doskonałej i w niezwykle prosty sposób zobrazowanej formie. Autorki dzielą się swoim doświadczeniem i wieloma wnioskami, które zebrały w trakcie rozmów ze specjalistami, rodzicami stykającymi się z problemami wychowawczymi z dziećmi w wieku od dwóch do siedmiu lat.

Jeśli chciałbyś aby Twoje pociechy wyrosły na wartościowych i dobrych ludzi i nie chcesz przy tym całkiem osiwieć lub nabawić się palpitacji serca, przeczytaj Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały, a następnie zastosuj zawarte tam porady w praktyce, Szybko zorientujesz się, że to działa, dostrzeżesz również, że każdy dzień relacji ze swoimi dziećmi, nie daje Ci już uczucia jakbyś nieustanie uczestniczył w wielkiej bitwie. 

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały od Joanna Faber, Julie King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć