ebook Przy stolikach na Francuskiej
2.34 / 5.00 (liczba ocen: 6) Ilość stron (szacowana): 147

Przy stolikach na Francuskiej
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 10.16
Audiobook - najniższa cena: 32.90
13.02 złpremium: 8.40 zł Lub 8.40 zł
10.00 zł
10.16 zł Lub 9.14 zł
14.00 zł
14.01 zł Lub 12.61 zł
9.18 zł
-5% 9.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Osobistości polskiej kultury i sztuki, klimatyczne miejsca w Warszawie, Olsztynie, Berlinie, Wiedniu oraz mnóstwo anegdot, zabawnych wydarzeń i opowieści o czasach „ostatnich lat warszawskiej cyganerii”.

„Przy stolikach na Francuskiej” to historie, w których autor przywołuje zabawne zdarzenia, malując niezwykły obraz polskiej kultury tamtego okresu. Bohaterowie tych opowieści emanują kreatywnością, humorem i „dobrą energią”. Ludzie, których dotyczą te historie to znajomi i przyjaciele Marka Samselskiego, który opowiada o nich z sympatią, ale nie wybiela ich, nie koloryzuje. Wśród nich Agnieszka Osiecka, Jerzy Gruza, Stanisław Sojka.

Autor przywołuje kawiarniane spotkania w latach dziewięćdziesiątych, w trakcie których powstały jego teksty i pomysły wykorzystane w twórczości wspomnianych osób.

Przy stolikach na Francuskiej od Marek Samselski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć