ebook Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 182)

Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.69
Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
18.90 zł
19.17 zł Lub 17.25 zł
23.15 zł Lub 20.84 zł
19.37 zł
21.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zbiór opowiadań dla dzieci w wieku 11–15 lat o przyjaźni, szacunku, sprawiedliwości, odwadze, wolności, ale też optymizmie, życzliwości, pokojowym nastawieniu do świata… Niewiele jest e-booków tak poważnie traktujących młodego czytelnika. Książka znakomicie napisana – śmieszy i wzrusza, rozczula i skłania do refleksji, prowokuje do sporów i dyskusji.

Autorami opowiadań są laureaci Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren, organizowanego przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.
Na pewno niejeden nastolatek będzie identyfikował się z bohaterami „Gorzkiej czekolady...” – Kacprem, któremu tak trudno zdobyć się na odwagę, nastoletnią właścicielką wielorasowego psa Kufla, której życie będzie o wiele prostsze, gdy przestanie notorycznie kłamać, Jackiem i Marcinem, którzy zupełnie inaczej oceniają, co to szczęście, a co pech.
W tych opowiadaniach znajdą też swoje portrety sami dorośli – czasem (jak w „Rajskim ptaku”) ostro zarysowane. I świat, który w tym wieku ocenia się może najsurowiej, ale jakże szczerze.

„Ważna książka o ważnych sprawach – na ważny wiek” – Dorota Koman

Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach - audiobook od Paweł Beręsewicz, Wojciech Cesarz, Barbara Kosmowska, Katarzyna Ryrych, Katarzyna Terechowicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć