ebook Język cierni - audiobook
3 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Język cierni - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - polecana oferta: 19.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
19.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
-39% 17.90 zł
26.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Książka z uniwersum Griszów. Miłość przemawia kwiatami. Prawda wymaga cierni. Wsłuchajcie się w opowieści ze świata stworzonego przez Leigh Bardugo, autorkę z listy bestsellerów „New York Timesa”. Fantastyczny zbiór opowiadań, zainspirowany mitami, baśniami i folklorem.

Leigh Bardugo, autorka z listy bestsellerów New York Timesa, zainspirowana mitami, baśniami i folklorem stworzyła cudownie klimatyczny zbiór opowiadań, których akcja wprost skrzy się od zdrad, zemsty, aktów poświęcenia i miłości. Wejdźcie do świata Griszów...

Język cierni - audiobook od Leigh Bardugo możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Miłość przemawia kwiatami. Prawda wymaga cierni.

Sięgnijcie po książkę i ponownie wejdźcie do świata Griszów. Świata niebezpiecznego, a jednocześnie niezwykle fascynującego. Dajcie się porwać w podróż po świecie pozornie znanych Wam baśni. Czy każdemu uda się wyjść z tej podróży cało...? Sprawdźmy...

Język cierni jest zbiorem sześciu osobliwych baśni. O samotnym potworze, który został wygnany do cierniowego lasu. O lisie, którego cechował nadzwyczajny spryt. O dwóch żywiołach - wodzie i ogniu. O poszukiwaniu męża dla księżniczki. O ożywionej figurce i jego twórcy. O zaginionych dzieciach i wiedźmie. Niektóre wydają się znajome, prawda? Kojarzyć mogą się na przykład z Pinokiem. Ale gwarantuję, że tutaj nic nie jest takie, jakie znamy. Jednak nie tylko to jest w tej książce najwspanialsze. Dla mnie rewelacyjne jest to, że baśnie Leigh Bardugo nie są przesłodzonymi opowiastkami dla małych dzieci, ale baśniami dla prawdziwych buntowników i buntowniczek. Rodem z prawdziwych wersji baśni braci Grimm.

Bardzo cieszę się, że Język cierni. Opowieści snute o północy i niebezpieczna magia to pozycja, którą można czytać bez znajomości książek z cyklu o Griszach. To naprawdę wyjątkowy zbiór baśni, które powinien poznać każdy, kto kocha specyficzny klimat i choć trochę lubuje się w magicznych opowieściach. Dlatego to obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów baśni w najróżniejszych postaciach - nie tylko fanów Szóstki wron i i trylogii Grisza. Koniecznie sięgnijcie po tę nowość z griszowskiego świata. Nie będziecie żałować!

Ocena: 6/6
©Książkomaniacy Recenzje
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć