ebook Szadź - audiobook
3.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1433)

Szadź - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.80
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-30% 27.90 zł
37.90 zł
-25% 29.90 zł
32.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szadź Igora Brejdyganta jest kolejną pozycją, z która najlepiej zmierzyć się zanim obejrzysz serial zrealizowany na podstawie tego rewelacyjnego kryminału.

Fabuła:

Komisarz Agnieszka Polkowska nie jest lubiana przez kolegów z pracy. Nikt nie lubi jej docinek a mężczyźni przeważnie stronią od kobiet, które są zdecydowanie od nich inteligentniejsze i co najgorsze, stawiają wysokie wymagania podczas wykonywania obowiązków służbowych.  Policjantka jest zawsze bardzo zaangażowana w prowadzone sprawy, związane jest to z jej życiowymi sekretami, które skrywa na dnie swojej duszy.

Kiedy Polkowska zostaje wezwana na miejsce odnalezienia zwłok młodej dziewczyny, dochodzi do wniosku, że sprawca to przebiegły i diabelnie inteligentny psychopata, który pozbawiony jest jakichkolwiek uczuć, a emocje targają nim wtedy, kiedy osacza swoją ofiarę, podnieca się jej strachem, bezsilnością i cierpieniem. To morderca bezwzględny, nie cofający się przed niczym i chełpiący się swoją nieomylnością i przebiegłością.

Kiedy za rozwiązanie kolejnej sprawy zabiera się komisarz Agnieszka Polkowska szanse na ciągłe wywodzenie policji w pole zdecydowanie maleją. Ta kobieta staje się dla psychopaty równym przeciwnikiem, który potrafi wniknąć w umysł zabójcy i metodycznie posuwać się do przodu, analizując pozostawione na miejscu zbrodni ślady i wskazówki.

Gdy śledztwo nabiera tempa i rozwiązanie zdaje się być na wyciągnięcie ręki, Polkowską dopadają demony przeszłości, które komplikują nie tylko prowadzone dochodzenie, ale także całe życie policjantki. Mnożą się pytania, które coraz bardziej wikłają sprawę, a Polkowska musi jeszcze stawiać czoło niekompetencji dowództwa i rozprawiać się z seksizmem panoszącym się w szeregach policji. Czy pomimo wielu przeciwności komisarz Polkowska zdoła ocalić życie kolejnej, potencjalnej ofiary, a przy tym uporządkować sprawy swojego życia?

Szadź to inteligentny kryminał, który wciąga w głąb swoich wydarzeń z mroczną siłą i demaskuje najgorsze strony ludzkiego oblicza.

O e-booku Szadź blogerzy napisali:

Szadź to zdecydowanie jeden z najciekawszych kryminałów ostatnich lat i warto go polecić. To powieść wielowymiarowa i nieoczywista. Spodoba się nie tylko zaprzysięgłym miłośnikom gatunku. - Autorski przewodnik kulturalny

Ciekawie skonstruowana fabuła, inteligentnie poprowadzona akcja oraz aura tajemniczości gwarantują nam, że Szadź zmrozi nasze czytelnicze żądze. -  Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej intepretacji aktora, Przemysława Bluszcza.

Szadź - audiobook od Igor Brejdygant możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć