ebook Cukiernia Pod Amorem. Ciastko z wróżbą
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 947)

Cukiernia Pod Amorem. Ciastko z wróżbą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.58
Audiobook - najniższa cena: 26.55
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.58 zł Lub 23.02 zł
29.66 zł Lub 26.69 zł
31.90 zł
31.90 zł
25.68 zł
27.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Lata mijają, a cukiernia Pod Amorem nadal trwa… Wielki powrót do świata bohaterów poczytnej serii. Poprzednie tomy cyklu Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk zostały sprzedane w czterystu tysiącach egzemplarzy i uzyskały status bestsellerów.

Sierpień 2016 roku. Trwają Dni Gutowa. W konkursie na Ciastko Roku bierze udział cukiernia Pod Amorem. Tym razem projektodawcą i autorem receptury jest Zbyszek, syn Waldemara Hrycia. Mimo wahań ze strony ojca to właśnie jego pomysłowe ciastko z wróżbą ma być wystawione do konkursu. Waldemar i Helena martwią się nie tylko o debiut zawodowy Zbyszka, lecz także o jego nowy związek z nieznaną dziewczyną.
Złymi przeczuciami napawa ich również zapowiedziana wizyta prawniczki z Nowego Jorku – Moniki Grochowskiej-Adams, zatrudnionej przez spadkobierców przedwojennych właścicieli cukierni. Podczas obchodów Monika Grochowska-Adams nieoczekiwanie spotyka dawną przyjaciółkę, Tessę Steinmeyer. Obie panie, dziś już pod siedemdziesiątkę, to kobiety sukcesu, wracają jednak tu, gdzie upłynęło ich dzieciństwo. To spotkanie nie jest przypadkowe. Tessa, poważnie chora, przyjeżdża do Gutowa, aby załatwić niedokończone przed laty sprawy…

Cukiernia Pod Amorem. Ciastko z wróżbą od Małgorzata Gutowska-Adamczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
A czas, wbrew powiedzeniu, nie leczy ran, najwyżej je zabliźnia.
Po kilku latach przerwy, autorka powróciła do losów rodziny z Gutowa. Najnowszy tom opowiada o losach jednego z najmłodszych członków rodziny –Zbyszka, syna Haliny i Waldemara. Chłopak jest utalentowanym cukiernikiem, który w swoim zawodzie może zdobyć prawdziwe uznanie i wielkie nagrody.

Jednak głowę Zbyszka nie zaprząta rodziny biznes, a miłość do dziewczyny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kobieta ma swoje tajemnice i sekrety. Ponadto, rodzicom chłopaka nie wydaje się ona najlepszą kandydatką na partnerkę dla ukochanego syna.

Hryciowie martwiąc się o syna, nie zapominają o cukierni, która od wielu lat zapewnia rodzinie byt i szacunek w miasteczku. Nad cukiernią pojawiają się czarne chmury, ponieważ do Polski przyjeżdża pełnomocnik dawnych właścicieli Cukierni pod Amorem. Czy jej działania zagrożą rodzinie?

Autorka po raz kolejny zabiera nas w podróż do miejsca, gdzie ludzkie losy splatają się ze sobą w najbardziej zaskakujący sposób, a radości i troski życia codziennego wzajemnie się przeplatają.

Ocena: 5/6
©Domowa Księgarnia
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć