ebook I jeszcze jedno
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 3085)

I jeszcze jedno

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Krytyk filmowy, wędkarz, doradca rządowy, pilot myśliwca F-15, darczyńca, oddany miłośnik rock and rolla to ledwie kilka z ról, w jakie wciela się w swojej nowej książce Jeremy Clarkson. W drugiej części bestsellerowego Świata według Clarksona (As Empiku 2006) ten kontrowersyjny brytyjski dziennikarz i wnikliwy obserwator rzeczywistości po raz kolejny przeciwstawia zdrowy rozsądek absurdom życia w nowoczesnym, poprawnym politycznie społeczeństwie.

Clarkson opowiada o swoich problemach z telefonami komórkowymi oraz o nieustannej walce z inspektorami BHP i ekologami, zajmuje stanowisko w sprawie wymyślnych imion i tatuaży, i wyjaśnia, jak to się stało, że zrzucił bombę na Północną Karolinę. Co wynikło ze spotkania Clarksona z Davidem Beckhamem? Który naród wydał na świat najwięcej wynalazców? Dlaczego nie warto być posiadaczem ekskluzywnej karty kredytowej? O tym wszystkim przeczytacie w absolutnie niepoprawnym, obrazoburczym i prześmiewczym Świecie według Clarksona 2.

I jeszcze jedno od Jeremy Clarkson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Na pewno mnie ta książka nie zawiodła - jest godną nastepczynią pierwszej części. Jest zabawnie, momentami "po bandzie", ale zawsze logicznie i z sensem. Jeśli spodobała się komus pierwsza część, ta również sie spodoba. A że nie jest to powiesc, tylko zbiór felietonów, równie dobrze można zacząć lekturę od tej części.

Warto zerknąć