ebook Harry Potter i Czara Ognia - audiobook
4.22 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 76571)

Harry Potter i Czara Ognia - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Harry Potter i Czara Ognia to czwarta część rewelacyjnej i popularnej na cały świecie serii o nastoletnim czarodzieju Harrym Potterze. Jeszcze więcej pasjonujących przygód i jeszcze więcej grozy w historii, która nieustannie wywołuje wypieki na twarzy i przyśpieszenie tętna.

Fabuła:

Szkoła magii w Hogwarcie podejmuje się zorganizowania Turnieju Trójmagicznego, w którym udział wezmą uczniowie z Bułgarii i Francji. Prastare reguły mówią, że w takim turnieju może uczestniczyć trzech uczniów, którzy reprezentują każdą z magicznych szkół wybranych przez Czarę Ognia. Okazuje się jednak, że do turnieju wybrano aż czterech uczestników, a tym czwartym – nadprogramowym – jest Harry Potter. Nikt nie wie jakie były okoliczności tego wyboru i czemu ten wybór ma posłużyć. Być może związane jest z to z kolejnymi znakami i pogłoskami zwiastującym powrót śmiertelnie niebezpiecznego Lorda Voldemorta?

Wielu czytelników zgodnie orzekło, że Harry Potter i Czara Ognia to najlepsza część przygód. Są i tacy, którzy wskazują jej wybitność. Sięgnij po audiobooka z kolejną opowieścią o młodocianym czarodzieju i daj się porwać do zaczarowanego, ale pełnego niebezpieczeństw świata. Czas spędzony z tą książką, to gwarantowane emocje. 

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej intepretacji doskonałego aktora, Piotra Fronczewskiego. 

Harry Potter i Czara Ognia od J. K. Rowling możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć