ebook Ciemny las - audiobook
4.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2731)

Ciemny las - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 24.95
wciąż za drogo?
-13% 39.92 złpremium: 23.95 zł Lub 23.95 zł
24.95 zł
38.92 zł Lub 35.03 zł
42.41 zł Lub 38.17 zł
49.90 zł
41.09 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kosmos jest niczym ciemny las. Nie wiesz, jak blisko czai się wróg… Czy ludzie na Ziemi staną się wkrótce wspomnieniem? Kontynuacja „Problemu trzech ciał” – najgłośniejszej powieści science fiction ostatnich lat – już po polsku!

Drugi tom bestsellerowej trylogii Cixin Liu rozpoczętej „Problemem trzech ciał”.
Jedna z najbardziej oczekiwanych w Polsce premier science fiction 2017!
Jeszcze niedawno Cixin Liu był pisarzem znanym głównie w Chinach… Dopóki nie narobił w światowej fantastyce zamieszania trylogią „Wspomnienie o Przeszłości Ziemi”.
Pierwszy tom cyklu, „Problem trzech ciał”, zdobył Nagrodę Hugo i znalazł się w finale nagród Nebula, Locus, Johna W. Campbella i Prometeusza. Zyskał status bestsellera w Stanach Zjednoczonych. Polskich czytelników zachwycił równie mocno.

Drugi tom cyklu, „Ciemny las”, zbiera jeszcze lepsze recenzje.
Każda cywilizacja we wszechświecie chce przede wszystkim przetrwać. Koniec ludzkości jest jednak nieuchronny. Nadejdzie za czterysta lat, razem ze zdążającą w kierunku Ziemi flotą Trisolarian. Obcych, którzy już śledzą każdy nasz krok. Nie ukryje się przed nimi nic… oprócz ludzkich myśli. Powstały dzięki temu odkryciu program Wpatrujących się w Ścianę jest prawdopodobnie ostatnią szansą ludzi na wyjście cało ze zderzenia cywilizacji.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Stagenalskiego.

Ciemny las od Liu Cixin możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć