ebook Przebaczenie
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 6542)

Przebaczenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  EmpikGo
E-book - najniższa cena: 32.87
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
32.87 zł Lub 29.58 zł
37.11 zł Lub 33.40 zł
39.90 zł
-8% 32.92 zł
39.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

TRZECI TOM EKSCYTUJĄCEJ TRYLOGII Z ZAWODNIKAMI MMA W ROLI GŁÓWNEJ

Podobno jeżeli facet jest szarmancki w towarzystwie, to w sypialni wychodzi z niego prawdziwy ogier. Jax Knight, wysportowany zawodnik MMA, jest tego doskonałym przykładem. Publicznie jawi się jako kulturalny mężczyzna o ujmującym stylu bycia. Jednak w łóżku pokazuje prawdziwą naturę - nieszczędzącego sprośności playboya.

Lily St. Claire to córka legendarnego zawodnika „Sainta”. Młoda kobieta doskonale wie jak dominujący i zaborczy są to mężczyźni, gdyż sama prowadzi sieć klubów MMA. Choć zdaje sobie sprawę, że powinna trzymać Jaksa na odległość, nie jest w stanie przejść obok niego obojętnie. Ten oszałamiająco przystojny i świetnie wychowany absolwent prestiżowej uczelni przyciągnął jej uwagę od pierwszej chwili. Czyżby był inny niż wszyscy?

Czy powinna chodzić na randki tuż po trudnym rozstaniu?

Czy jej były facet tak po prostu się na to zgodzi?

Vi Keeland – bestsellerowa autorka literatury erotycznej. Jej książki zawsze znajdują się w czołówkach rankingów „New York Timesa”. Powieści Keeland sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy i trafiły na ponad 50 list bestsellerów. Zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Autorka mieszka w Nowym Jorku z mężem i dziećmi, gdzie przeżywa swoje „i żyli długo i szczęśliwie” z mężczyzną, którego poznała, gdy miała 6 lat.

Przebaczenie od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W trzecim tomie trylogii Vi Keeland nie zabraknie nam emocji, gdyż autorka doskonale o to zadbała. Czytelnik czytając jej książkę doskonale odczuwa wszystkie emocje jakie towarzyszą bohaterom w danej sytuacji. I takie książki się ceni, gdyż bohaterowie stają się niemal rzeczywiści, dzięki czemu mamy wrażenie, jakbyśmy żyli tuż obok nich.

Jax to mężczyzna, który zachowuje się kulturalnie wobec kobiet, jednak kiedy z którąś z nich spotyka się w łóżku przemienia się w czystego drapieżnika, a wręcz gorącego playboya, gdzie to on odgrywa dominującą rolę. To zabójczo przystojny mężczyzna, któremu nie oprze się żadna kobieta.

Lily to kobieta, która prowadzi sieć klubów MMA. Doskonale wie, jacy mężczyźni trenują na tych siłowniach. Niedawno zakończyła związek z jednym z nich, lecz on nadal rości sobie do niej prawa. Czy uda jej się uwolnić od tego mężczyzny?

Lojalność to zawsze dobra cecha. Błędem może być co najwyżej nasz wybór i to, kogo obdarzamy naszą lojalnością.

Kiedy Lily i Jax spotkają się na swojej drodze, wszystko zacznie się zmieniać. Czy będą w stanie stworzyć udany związek? Czy jej były facet pozwoli na to, by inny mężczyzna zajął jego dawne miejsce?

Zdecydowanie w tej części nie zabraknie nam emocji i adrenaliny. Tutaj wciąż będzie się coś działo, a czytelnik z zapartym tchem będzie śledził losy bohaterów. Zobaczymy jak bardzo może być zaborczy facet względem kobiety, do której nie ma już żadnych praw. Jak daleko będzie w stanie się posunąć, by ona nadal była jego. Będziemy również świadkami rodzącej się miłości. Tylko, kto powiedział, że nie obejdzie się w niej bez problemów? Czy związek dwojga ludzi przetrwa próbę, a partnerzy zdobędą się na silną wolę i będą potrafili sobie wybaczyć?

Kolejna historia autorki od której nie mogłam się oderwać. Czyta się szybko, dzięki prostemu stylowi, jakim posługuje się autorka. Nie ma czasu na nudę, gdyż wartka akcja na to nie pozwala. Możemy wnikliwie śledzić psychikę zarówno Lily jak i Jaxa, dzięki czemu dokładnie poznajemy ich rozterki.

Miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Nawet drobne nieporozumienia w obliczu prawdziwej miłości tracą na znaczeniu. Grunt to umieć przyznać się do błędu, a przede wszystkim potrafić wybaczyć osobie, którą kochamy. Każdy z nas popełnia błędy i ma do tego prawo, gdyż nie ma ludzi doskonałych. Jednak to od nas samych i naszych chęci, zależy czy uda nam się naprawić to co zepsuliśmy. Ale jeśli się czegoś chce, to wszystko można osiągnąć.

-Miłość nie jest czymś, co można ot tak wyłączyć. To uczucie, które przywłaszcza sobie fragment ciebie. Myślę, że czasem ludzie walczą dlatego, że nie chcą stracić tej cząstki siebie i boją się tego bardziej niż utraty kogoś, kogo kochają.

Spotykamy się tutaj również z bohaterami poprzednich tomów, co bardzo mnie ucieszyło. A zakończenie zaskakuje pozytywnie czytelnika i napawa jego serce radością.

MMA fighter. Przebaczenie to wspaniała powieść, która sprawi, że miło spędzimy czas na jej czytaniu. Nie zabraknie tutaj emocji, nie zabraknie adrenaliny, a nawet chwil złości na przeciwności losu. Zobaczymy ile warta jest prawdziwa miłość i jak wiele jest w stanie znieść. Polecam.

Ocena: 4/6

czytaj więcej
©Czytaninka
Ta książka jest trzecią z serii i wydawać by się mogło, że autorka niczym mnie już nie zaskoczy... A jednak się udało.

Jax od zawsze pozwalał, by ojciec wpływał na jego decyzje, przez co życie nigdy nie należało wyłącznie do niego. Gdy na jaw wyszła prawdziwa twarz senatora Knighta, Jax postanowił odciąć się od rodziców, wyjechać z miasta i zacząć podejmować swoje własne decyzje. Wyjazd staje się dla niego także próbą spełnienia młodzieńczych marzeń...
Lily to córka legendy - Sainta. Wychowana w świecie walk, wie, jak wyglądają relacje z napakowanymi testosteronem mężczyznami. Jednak nigdy dotąd nie spotkała kogoś takiego jak Jax i choć zabrzmi to dziwnie, przypominał jej on zmarłego ojca. Z zewnątrz silny i zdecydowany, wewnątrz kochający i lojalny.

Ona nie pozwoli, by kłamstwa zawładnęły jej życiem.
On ze wszystkich sił będzie starał się udowodnić, że nigdy nie chciał jej skrzywdzić.

Przebaczenie pokazuje jaką drogę przebyła autorka od pierwszego tomu serii MMA. Fighter. Ta książka jest najbardziej dojrzałą i dopracowaną, poza rewelacyjnym głównym motywem mamy także ciekawe wątki poboczne. Największe wrażenie na mnie wywarła Lily - to silna, choć załamana, piękna kobieta, która wie, jak używać mózgu. Jej największą słabością jest jej były chłopak - Caden, za każdym razem, gdy czytałam, jak łatwo pozwalała, by nią manipulował, miałam ochotę ją uderzyć. Jax to mężczyzna z krwi i kości, bardzo łatwo było go polubić. Relacja tej dwójki zaczęła się powoli, jednak od samego początku bardzo pomiędzy nimi iskrzyło. Vi Keeland spokojnie prowadziła akcję, pozwalając by bohaterowie, jak i uczucia pomiędzy nimi, dojrzały. To właśnie najbardziej odróżnia tę część od dwóch poprzednich. Ta książka jest pełna wzlotów i upadków, oprócz tego, co dzieje się pomiędzy Lily i Jaxem mamy kilka ciekawych wątków pobocznych, na przykład relacje Jaxa z rodzicami, przyjaźń Lily i Reeda. Sceny seksu są napisane ze smakiem, wyobraźnią, naprawdę pierwsza klasa. Miło było spotkać Nico i Vince i podejrzeć co się u nich wydarzyło. Dzięki podwójnej narracji możemy lepiej poznać Jaxa i Lily oraz ich relacje z najbliższymi. Jax nieodwracalnie skradł moje serce...

Seria MMA. Fighters zaczęła się od zwyczajnego pierwszego tomu - Walka, drugi - Szansa, by dużo lepszy, jednak Przebaczenie jest najlepszą częścią z tej serii. Vi Keeland kończy cykl MMA. Fighters w pięknym stylu. Gorąco polecam!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©My Fairy Book World
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć