ebook Pożegnaj się
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 17709) Ilość stron (szacowana): 358

Pożegnaj się

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Agentka FBI, Kimberly Quincy, kocha swoją pracę. Jest jednak w piątym miesiącu ciąży i powinna zacząć już myśleć nie tylko o sobie. Pewnego dnia zgłasza się do niej młoda prostytutka, informując o zaginięciu koleżanki. Okoliczności, które przedstawia, są tak przerażające, że aż niewiarygodne. Kimberly, nie zważając na swój stan, daje się wciągnąć w niebezpieczną i wyrafinowaną grę z sadystycznym mordercą zafascynowanym pająkami.

 

Liczba zaginionych kobiet rośnie, wszystko wskazuje na to, że psychopata konsekwentnie realizuje swój plan, lecz poza garścią domysłów i pokrętnymi zeznaniami dziewczyny Kimberly nie dysponuje żadnym dowodem popełnienia zbrodni, ciał bowiem nie odnaleziono. Nie może więc liczyć na pomoc miejscowej policji. Nie zdaje też sobie sprawy, że stąpa po cienkim lodzie. Zabójca, który urzeczywistnia najgorsze kobiece koszmary, jest naprawdę blisko...

Lisa Gardner zdążyła już przyzwyczaić polskich czytelników do mistrzowsko budowanego napięcia, do niezliczonych zwrotów akcji, do grozy towarzyszącej czytelnikowi od pierwszej do ostatniej strony. Krytycy są zgodni – to jej najlepsza powieść.

Pożegnaj się od Lisa Gardner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To, co rzuca się w oczy podczas czytania powieści, to przede wszystkim, przypominająca puzzle, fabuła. W publikacji występuje dwóch narratorów, a sama akcja rozgrywa się w kilku różnych czasoprzestrzeniach. Tak więc pierwsze rozdziały są dla czytelnika niczym porozrzucane elementy jakiejś większej układanki. Jednak przy dalszej lekturze poszczególne wątki zaczynają do siebie coraz bardziej pasować, by w końcu akcja stała się jednolita. Taka zaskakująca konstrukcja opowieści pozwala odbiorcy poczuć się jak detektyw, który prowadzi śledztwo i musi odpowiednio poukładać klocki, zestawić ze sobą pozornie odległe zdarzenia, by zakończyło się ono sukcesem. Uruchamiając wyobraźnię, czytelnik może, zupełnie jak główna bohaterka, posmakować trudów dochodzenia i tej niesamowitej satysfakcji po jego pomyślnym finale.

Warto zerknąć