ebook Harry Potter i Insygnia Śmierci
4.3 / 5.00 (liczba ocen: 67774)

Harry Potter i Insygnia Śmierci
ebook: epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 40.00
wciąż za drogo?
40.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Harry Potter i Insygnia Śmierci to już siódmy tom niezapomnianych przygód najsłynniejszego, młodego czarodzieja – Harrego Pottera. Zasmakuj kolejnej magicznej przygody i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania, która powstały w Twojej wyobraźni podczas poznawania historii uczniów Hogwartu.

Fabuła:

Świat czarodziejów kolejny raz staje w obliczu śmiertelnego zagrożenia, które niesie za sobą spisek Lorda Valdemorta i jego potężnych popleczników. Harry i jego przyjaciele pozostają zdani wyłącznie na siebie, bowiem w walce nie będzie brał udziału nieżyjący już dyrektor Dumbledore. Potter nie może zrozumieć dlaczego ten wielki czarodziej nie zostawił mu zrozumiałych wskazówek, które pomogłyby w konfrontacji z siłami zła i ciemności. Przyjaciele opuszczają Hogwart, udając się w niebezpieczna podróż, w poszukiwaniu recepty na odniesienie zwycięstwa na Valdemortem. Nikt z nich nie ma pojęcia, czy wrócą z tej wyprawy żywi. Gdzie szukać sposobu na odniesienie zwycięstwa, czy tkwi on może w przeszłości dyrektora i rodziny Pottera?

Harry Potter i Insygnia Śmierci to ostateczne starcie dobra ze złem. Daj się porwać emocjonującej przygodzie i przygotuj się na jeszcze więcej emocji. Finał przygód Harry’ego w żadnym wypadku nie może odbyć się bez Ciebie. 

Uwaga!

Cena książki jest podana wg przelicznika waluty 1EURO - 4,2 zł

Format e-booka jest dostępny naprawdopodobniej tylko w wersji EPUB, pozostałe wersje MOBI / PDF mogą być niedostępne

Harry Potter i Insygnia Śmierci od J. K. Rowling możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Każde ludzkie życie ma taką samą wartość. Każde należy chronić.
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka zakończyła historię którą później wielokrotnie będzie się wspominać swoim dzieciom i wnukom. Która będzie światowym hitem na wielkich ekranach i serię, która uruchomiła pokłady wyobraźni wśród milionów dzieci na świecie. Każdy z mojego pokolenia dorastał z tymi książkami i w wielu szkołach robiło się petycje o wpisanie tych książek w kanon lektur (co, swoją drogą zrobiłoby tylko szkodę całej serii) - a to wszystko dlatego, że praktycznie każdy znał tę historię. Nawet ci, którzy nie mieli pieniędzy na kupno serii, biegali do pobliskich bibliotek rezerwując sobie terminy na wypożyczenie.
    Myślę, że ta seria bardzo mocno wpłynęła na to kim dziś jestem i uważam, że jest to jedna z najlepszych historii tak opowiedzianych od czasów Tolkiena.

  • Awatar

    Ciekawe czy poprawili tą gównianą składnię html i formatowanie tekstu z poprzedniej wersjii?

Warto zerknąć