ebook Central Park
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 6903) Ilość stron (szacowana): 352

Central Park
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.73
Audiobook - najniższa cena: 31.06
wciąż za drogo?
28.73 zł Lub 25.86 zł
30.00 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
28.73 zł
28.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przebudzenie to dla Alice i Gabriela prawdziwy wstrząs. Ona minionej nocy bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, on grał na pianinie w dublińskim klubie. Teraz poplamieni krwią, skuci kajdankami, będą musieli połączyć swoje siły, by wyjaśnić to, co im się przydarzyło, i wrócić do normalności.

Powieść mistrza thrillera, jednego z najpoczytniejszych pisarzy w historii literatury francuskiej.
Nowy Jork, 8.00 rano. Alice i Gabriel budzą się na ławce w Central Parku skuci kajdankami. Nie znają się i nie pamiętają, żeby się kiedykolwiek spotkali. Poprzedniego wieczoru Alice bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, a Gabriel grał na pianinie w dublińskim klubie.
Niemożliwe? A jednak… Jak wplątali się w tę niebezpieczną historię? Plamy czyjej krwi znajdują się na koszulce Alice? Dlaczego w jej broni brakuje jednego pocisku?
Alice i Gabriel nie mają wyjścia – muszą połączyć siły, aby wyjaśnić to, co im się przydarzyło, aby wrócić do normalności. Ale to, co odkryją, wywróci ich życia do góry nogami.

Central Park od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Człowiek zawsze ufa zwiastunowi dobrych wieści.
Przeznaczenie goni nas jak wariat z brzytwą w dłoni.
Trzeba choć trochę polubić siebie, żeby móc lubić innych.
Amnezji lepiej w życiu nie doświadczyć. Gdy nie wiesz gdzie jesteś, jak tu trafiłeś, ani dlaczego, w twojej historii nie zabraknie ani zwrotów, ani emocji. Nikt nie lubi nie wiedzieć, a zatem rozwikłanie zagadki będzie priorytetem. Czy prawda rozłoży na łopatki? Czy będzie to strzał w dziesiątkę, czy rozczarowanie? Niezależnie od odpowiedzi na powyższe pytania, czegoś tak dobrze opowiedzianego nie sposób odradzić.Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć