ebook Zapisane w wodzie - audiobook
3.51 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 117994)

Zapisane w wodzie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 18.08
wciąż za drogo?
27.90 zł
31.37 zł Lub 28.23 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
18.08 zł
30.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Thriller, na który czekał cały świat!

● Powieść autorki bestsellerowej “Dziewczyny z pociągu”
● Klimatyczna, budująca nastrój grozy muzyka
● Wyjątkowe kreacje lektorskie

Sekrety, które mogą pociągnąć Cię na dno…

W tym samym dynamicznym stylu i z tym samym dogłębnym zrozumieniem kierujących człowiekiem instynktów, które pochłonęło miliony czytelników jej debiutanckiej powieści, Paula Hawkins przedstawia nowy, porywający thriller, w którego tle czają się historie z przeszłości oraz siła, z jaką potrafią one zniszczyć nam życie.


"Paula Hawkins znów to zrobiła! Zapisane w wodzie to perfekcyjnie skonstruowany mroczny thriller, od którego nie będziecie mogli się oderwać. Wciąga od pierwszej strony!"
- Shari Lapena


wystąpili:
Jules Abbott - Danuta Stenka
Lena Abbott - Aleksandra Radwan
Josh Whittaker - Bernard Lewandowski
Louise Whittaker - Ewa Konstanciak
Mark Henderson - Stefan Pawłowski
Nickie Sage - Maria Maj
Erin Morgan - Anna Dereszowska
Sean Townsend - Mariusz Bonaszewski
Helen Townsend - Magdalena Schejbal
Patrick Townsend - Marek Barbasiewicz
Danielle Abbott - Magda Karel


​nagrania, udźwiękowienie i postprodukcja:
Zdzisław Zieliński - Film Factory Studio

produkcja: Audioteka i Wydawnictwo Świat Książki

Zapisane w wodzie - audiobook od Paula Hawkins możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Intrygujący tytuł, znana autorka, przyciągająca wzrok okładka i audiobook w formie słuchowiska, w którym głosy udzieliło grono świetnych aktorów/lektorów. To wszystko spowodowało, że sięgnęłam po "Zapisane w wodzie" Pauli Hawkins. Słuchając książki miałam bardzo mieszane uczucia zarówno co do treści, jak i wrażeń słuchowych.

  Beckford, małe miasteczko, z przepływającą i niemal oplatającą go rzeką. A w zakolu rzeki Topielisko, o niechlubnej sławie, znane wszystkim mieszkańcom miejsce, gdzie życie straciło wiele kobiet. Ginie Nel Abbott, pisarka i fotograf. Popełniła samobójstwo, czy ktoś jej pomógł? Do miasteczka przyjeżdża siostra Nel Jules, z którą nie utrzymywała od lat kontaktów. Co wydarzyło się miedzy siostrami, co je aż tak poróżniło? Bezdzietna siostra oprócz opieki nad nastoletnią siostrzenicą, stara się wyjaśnić okoliczności śmierci siostry. Na wierzch wypływają tuszowane wydarzenia i skrywane tajemnice.

  Fabuła mogłoby zaciekawić, wciągnąć, ale co z tego skoro nie ma żadnej akcji! Powinno być żwawo, jak w górskim potoku, albo przynajmniej rzece, a jest jak w wysychającym strumyczku... Niewątpliwie nie zawsze musi być dynamicznie, żeby było ciekawie, ale w tej książce coś nie zagrało. Owszem czuć było duszny klimat małego miasteczka, złowrogiej rzeki, ale myślę, że to wrażenie odniosłam tylko dzięki temu, że książkę wysłuchałam.

  Słuchowiska są genialne i takie miałam zdanie ... do "Zapisane w wodzie". Czytają świetni aktorzy, których znam z innych realizacji, ale zbyt duża ilość postaci sprawiła, że było to ciężkostrawne (przy okazji radzę robić notatki kto jest kim, bo bohaterowie wyskakują jak króliki z kapelusza). Gdyby jeszcze jednemu głosowi była przypisana jedna postać, to myślę, że odbiór byłby lepszy a tak wyszedł taki miszmasz.

  Niestety nie polecam ani książki ani audiobooka.

  PS Paula Hawkins jest autorką "Dziewczyny z pociągu".
  www.naczytniku.blogspot.com

Warto zerknąć