ebook Plastusiowy pamiętnik
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 2184)

Plastusiowy pamiętnik
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 7.35
Audiobook - najniższa cena: 19.65
7.35 złpremium: 4.74 zł Lub 4.74 zł
9.29 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
16.00 zł Lub 14.40 zł
17.50 zł
9.00 zł
12.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Plastuś to mały ludzik z plasteliny, bardzo popularny wśród dzieci. Doskonale przekazuje on pierwsze doświadczenia i wzruszenia ze szkolnego życia. Co więcej, Plastuś nie jest tylko obserwatorem przygód uczniowskich, ale sam bierze w nich udział. Dotrzymuje kroku małej Tosi i jej kolegom w dostosowywaniu się do obowiązków ucznia, zasad koleżeństwa, porządku i poszanowania cudzej własności. Trudno o lepszą lekturę dla pierwszoklasisty!

Polecamy to niezwykle kolorowe i nowatorskie pod względem edytorskim wydanie, które charakteryzuje i odróżnia od poprzednich zupełnie nowa aranżacja oraz nowoczesny projekt graficzny. Barwne i pełne życia ilustracje, jak również dynamiczny układ tekstu wydobywają z dobrze wszystkim znanego utworu nowe treści.

Plastusiowy pamiętnik od Maria Kownacka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka to pamiętnik stworka z plasteliny, który w zabawny sposób opisuje swoje przygody. Prosty język i zabawne historie przyciągną młodych jak i tych starszych odbiorców, którzy chętnie wrócą wspomnieniami do swoich dziecięcych lat.

Warto zerknąć