ebook Pięćdziesiąt twarzy Greya
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 1497286) Ilość stron (szacowana): 423

Pięćdziesiąt twarzy Greya
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.06
Audiobook - najniższa cena: 38.77
wciąż za drogo?
32.55 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
29.06 zł Lub 26.15 zł
35.00 zł
29.26 zł
35.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pięćdziesiąt twarzy Greya to historia, która jest początkiem znanej na całym świecie kontrowersyjnej, szokującej i erotycznej trylogii zatytułowanej Pięćdziesiąt odcieni.  To także książka na podstawie, której powstał kasowy film.

Fabuła:

Młoda studentka literatury Anastasia Steele zgadza się w zamian za koleżankę przeprowadzić wywiad z niesłychanie błyskotliwym i czarującym Christianem Greyem. Spotkanie to wyzwala w Anie pragnienia jakich nigdy w życiu jeszcze nie zaznała. Okazuje się także, że Christian jest także pod dużym wrażeniem dziewczyny, jej niebanalna uroda i wysoka inteligencja zachwycają go od pierwszego wejrzenia. Oboje pragną poznać się bliżej, co dochodzi do skutku w niedługim czasie. Kolejnego dnia Grey przychodzi do sklepu, w którym pracuje Anastasia i w rozmowie proponuje jej kolejne spotkanie. Kiedy zdradza jej warunki, które dziewczyna musi spełnić, aby móc spotkać się z nim, Anastasia jest nie tylko zaskoczona, ale także zszokowana. W jej doświadczeniu erotycznym nie mieszczą się wspominane przez Greya perwersje. Jednak po przemieleniu wszystkiego, decyduje się na tak zwany skok na głęboką wodę i zgadza się na ropczęciu romansu z Christianem. Ana powoli odkrywa tajemnice, których mroczna dusza Greya skrywa wcale nie mało. Zafascynowaną tymi odkryciami dziewczynę ogarniają mroczne rządze, o których istnieniu w sobie nie miała do tej pory pojęcia.

Poszukujesz erotyku, który bez wąchania nazwiesz ideałem? Pięćdziesiąt twarzy Greya jest jego spełnieniem. Sięgnij po tę książkę, może w sobie także odkryjesz erotyczne doznania, o jakich do tej pory nawet Ci się nie śniło?

Pięćdziesiąt twarzy Greya od E. L. James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Ale jedyny sposób rozwiązania problemu, bez względu na jego charakter, to rozmowa.
Trzeba pocałować wiele żab, nim trafi się na księcia.
Jesteśmy świadomymi swych czynów dorosłymi i to, co robimy za zamkniętymi drzwiami, jest wyłącznie naszą sprawą.
Jest bardzo cienka granica między przyjemnością, a bólem. To dwie strony tej samej monety, jedna nie istnieje bez drugiej.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Anastasia Steele w zastępstwie koleżanki przeprowadza wywiad dla gazety studenckiej z biznesmenem Christianem Greyem. Ku jej zaskoczeniu zabójczo przystojny mężczyzna od początku onieśmiela i fascynuje... Dziewczyna pragnie poznać go bliżej. Okazuje się,że Greyowi też "wpadła w oko". Następnego dnia zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, aby zaproponuje spotkanie.
  Przeczytałam książkę ,zachęcona rozgłosem jakim się cieszyła. Jak dla mnie, za dużo wulgarnych scen.

 • Awatar

  Długo się zabierałam za lekturę zanim zdecydowałam, że ją przeczytam.
  Uważałam, że jest zbytnio przereklamowana, zbyt nagłośniona. Wszędzie było pełno na temat Greya.
  Zachciało mi się innego typu książki, nie zwykłej powieści kobiecej, nie jakiegoś zwykłego romansidła, kryminały mi nie wchodzą, pozostał GREY, nie żałuję swojej decyzji. Pozostaje mi tylko obejrzenie filmu, tylko nie wiem, czy nie stracę dobrego zdania o fabule. Książka przeważnie jest dużo lepsza.

  Pierwszy tom opowiada o pokręconej miłości niedoświadczonej seksualnie młodej dziewczyny i "maniaka" seksualnego, chorobliwie o nią zazdrosnego tytułowego Greya.
  Grey wprowadza młodą Anastazję w świat erotyki, zabawek erotycznych.
  Ana zakochuje się w Greyu, żywi do niego uczucie, Grey nie uznaje miłości. Jego zdaniem Ana nie ma prawa się w nim zakochać, to nie jego styl. Ma jedynie stosować się do zapisów w umowie jak to jest napisane o "uległej". On lubi "wolność" seksualną bez zobowiązań poza swoją umową między sobą (Panem) a "uległą". Wytycza granice, kary cielesne.
  Ana jeszcze nie podpisuje umowy, wiedzie z Greyem udane życie erotyczne, do czasu...
  Kiedy wraca od mamy, postanawia "rozluźnić" atmosferę, licząc na więcej opowieści ze strony Greya o sobie, zaczyna "zabawę" w kotka i myszkę. Nie podoba się to władczemu Greyowi. Zgodnie z umową za nieposłuszeństwo chce ukarać Any. Kara polega na bólu. Any otrzymuje klapsy, których wiecznie się bała. Stwierdza po nich, że to co oferuje jej Grey nie jest tym czego oczekuje ona, a to co ona daje jemu, nie jest tym czego oczekuje on... Rozstają się.

  Lecę na drugi tomik.

 • Awatar

  Dla mnie bardzo ciekawa i interesujaca ksiazka, przeczytalam całą trylogie, polecam kupic;)

 • Awatar

  zero wartosci literackiej, kiepskie dialogi i opisy. Powtarzanie ciagle o przygrywaniu wargi, przewracaniu oczami, przeczesywaniu wlosow i audi. do znudzenia. dla BARDZO niewymagajacych czytelnikow

 • Awatar

  Potwierdzam to co napisała Agnieszka. Czyta się szybko i fajnie. Nie ma tam nic aż takiego, żeby kogoś mocno zbulwersować :) Czytałam fragmenty mężowi, bo nie mógł się nadziwić, że zamiast zajmować się domem (i nim :P) to czytam książkę :D Polecam każdej kobiecie :) A noż widelec jednak coś dzięki tej książce odkryjecie :D

 • Awatar

  Pochłonęłam ją w zatrważającym tempie to fakt :) I podobała mi się bardzo. Ale jak ktoś chciałby poczytać o naprawdę "mrocznym" erotycznym napięciu to może się zawieść. Te wszystkie opisy oraz ochy i achy na temat pan i niewolnica są przesadzone. Taki mocniejszy romans, na odstresowanie się, albo jako grę wstępną ze swoim "panem" :)

Warto zerknąć