ebook SCRUM i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile. Wydanie II poszerzone
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

SCRUM i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile. Wydanie II poszerzone
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 58.95
wciąż za drogo?
58.95 zł Lub 53.06 zł
59.00 zł
64.00 zł
64.00 zł Lub 57.60 zł
58.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Drugie, poszerzone wydanie książki omawiającej zarządzanie projektami za pomocą metod zwinnych, czyli Agile. Opisuje, jak prowadzić wydajne, zmotywowane zespoły, jak minimalizować straty, jak szacować, planować i zawierać kontrakty.

Od momentu ukazania się pierwszego wydania książki Scrum i nie tylko… na polskim rynku, nastąpił wyraźny postęp w temacie korzystania z metod zwinnych. Coraz rzadziej spotykamy osoby czy organizacje, które nie wiedzą co oznacza hasło Agile, a na pewno czym jest Scrum. Scrum nadal pozostaje najbardziej popularnym sposobem realizacji Manifestu Agile w praktyce. Potrzeba wiedzy przesunęła się z pytania „O co chodzi?” na „Jak to mamy robić u nas?”. Coraz więcej firm przechodzi transformację do Agile i jeśli jeszcze nie budują wartościowych produktów, to przynajmniej starają się realizować projekty w sposób zwinny.
Wraz ze wzrostem popularności słów kluczowych Agile i Scrum pojawił się zalew informacji w tym temacie. Trudno odnaleźć się w tym szumie informacyjnym i stwierdzić co jest prawdą, co jest ważne i na czym się skupić. Książka, którą trzymasz w ręku to zarazem przewodnik po świecie Agile jak i klucz do jego głębszego zrozumienia. Funkcja porządkowania wiedzy została potwierdzona w informacji zwrotnej, którą zgromadziliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat.

SCRUM i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile. Wydanie II poszerzone od Krystian Kaczor możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć