ebook Koniec Świata i Hard-boiled Wonderland
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 3479) Ilość stron (szacowana): 488

Koniec Świata i Hard-boiled Wonderland
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 28.13
Audiobook - najniższa cena: 20.93
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.13 zł Lub 25.32 zł
29.90 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
28.70 zł
28.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Haruki Murakami tym razem mierzy się z gatunkiem SF. Narrator i zarazem główny bohater to ostatnia żyjąca ofiara eksperymentu, który polegał na wszczepieniu do ludzkiego mózgu elektrody rozszyfrowującej zakodowane tajne informacje. Powieść otwiera dwa równoległe światy i jest prawdziwą ucztą dla wielbicieli ambitnej fantastyki.

Eksperyment spowodował, że bohater posiada jak gdyby dwie świadomości. Powieść została skonstruowana tak, by pokazać dwa równoległe światy, w których żyje narrator: rozdziały, których akcja rozgrywa się w różnych miejscach, napisane różnymi stylami, przedstawiają na zmianę przeżycia obydwu „ja” postaci.
Na początku, kiedy nie jeszcze nie wiemy dokładnie, o co chodzi, wydaje się, że historia ma dwóch bohaterów, z jakichś powodów opisanych w jednej książce. Dopiero później pojawiają się elementy, wspólne obu opowieściom, dowodzące związku między nimi. Takim elementem są na przykład nieziemskie wizje płaczących, jarzących się czaszek jednorożców – magiczne motywy dla twórczości Murakami bardzo charakterystyczne.

Koniec Świata i Hard-boiled Wonderland od Haruki Murakami możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Świat jest różnorodny i dzięki temu ciekawy.
Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć