ebook Hrabia Monte Christo. Tom II
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 838291) Ilość stron (szacowana): 253

Hrabia Monte Christo. Tom II
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 3.71
3.71 złpremium: 2.39 zł Lub 2.39 zł
3.90 zł
3.99 zł
3.99 zł Lub 3.59 zł
3.99 zł Lub 3.59 zł
5.15 zł
5.86 zł Lub 5.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Hrabia Monte Christo jest powieścią przygodową francuskiego pisarza Aleksandra Dumas, uważaną za arcydzieło światowej literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Opowiada o losach Edmunda Dantesa, przyszłego hrabiego Monte Christo, który w 1815 roku, jako dziewiętnastoletni młodzieniec stojący u progu wielkiej kariery w marynarce francuskiej i w przeddzień ślubu z ukochaną Mercedes, pada ofiarą straszliwej intrygi. Idealistyczny i pełen wiary w ludzi bohater zostaje podstępnie oskarżony o uczestnictwo w spisku politycznym i niesłusznie skazany na dożywotnie osadzenie w twierdzy d’If. Czekają go lata ciężkich prób, niezwykłych spotkań i dojrzewania do świadomości o panującej na świecie obłudzie i konieczności walki o sprawiedliwość. Dantes okaże się człowiekiem obdarzonym niezwykła siłą woli, zdolnym do rzeczy po ludzku niemożliwych. Pokona najczarniejsze przeciwności losu i zbuduje ziemską potęgę, by podjąć samotną walkę o naprawienie świata, wymierzając karę czyniącym zło i nagradzając ludzi prawych.

Pasjonująca i kontrowersyjna powieść Aleksandra Dumas stała się jednym z największych sukcesów wydawniczych i czytelniczych w dziejach. Doczekała się nadzwyczajnej ilości ekranizacji, zarówno w postaci filmów kinowych, jak i seriali telewizyjnych.

 
 

Hrabia Monte Christo. Tom II od Aleksander Dumas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć