ebook Inwigilacja - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11161)

Inwigilacja - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - polecana oferta: 28.34
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-25% 28.34 zł Lub 25.51 zł
29.13 zł
29.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
-30% 27.90 zł
34.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

JOANNA CHYŁKA nie ma ani chwili wytchnienia. Czy jednak tym razem zdecyduje się przyjąć wyjątkowo niejasną sprawę, tym bardziej że sama nie jest przekonana, czy jej nowy klient nie planuje zamachu terrorystycznego?

Piąty thriller z głośnej serii z JOANNĄ CHYŁKĄ!
Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem i mimo że rodzice rozpoznają w nim syna, on sam utrzymuje, że nie ma z zaginionym nic wspólnego. Sytuację komplikuje fakt, że po przejściu na islam i powrocie do Polski mężczyzna znalazł się na celowniku służb specjalnych. Gdy pojawiają się zarzuty, że przygotowuje zamach terrorystyczny, zwraca się o pomoc do prawniczki, która niegdyś zasłynęła obroną pewnego Roma.
Joanna Chyłka niechętnie podejmuje się sprawy. Słynie bowiem nie tylko z ciętego języka, ale także z niechęci do obcych. W dodatku nie jest przekonana, czy jej nowy klient w istocie nie planuje zamachu…

Inwigilacja - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć