ebook Prezydent von Dyzma
3.03 / 5.00 (liczba ocen: 86) Ilość stron (szacowana): 352

Prezydent von Dyzma
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.38
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.38 zł Lub 23.74 zł
32.90 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
26.48 zł
26.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

 Achtung! Poszukiwany prezydent von Dyzma. Ostatnia nadzieja nazistów...

    Jest schyłek II wojny światowej, wielka sowiecka ofensywa przetacza się przez Generalną Gubernię, prąc bez wytchnienia w kierunku upragnionego celu Berlina. Doradcy sugerują Hitlerowi rozwiązanie, w którym nawałnicę powstrzymać może polska pomoc zbrojna. Tylko jak przekonać do siebie Polaków po latach wyniszczania narodu? Pomysł jest prosty na stanowisko prezydenta podstawić należy człowieka charyzmatycznego, ale jednocześnie uległego III Rzeszy. Wybór pada na Nikodema von Dyzmę przedwojennego karierowicza, którego część społeczeństwa traktowała jako męża opatrznościowego. Należy go jednak najpierw znaleźć - podczas napaści na Polskę zniknął bowiem w niewyjaśnionych okolicznościach.

    W szalonym wyścigu z czasem udział biorą najwięksi gracze w nazistowskich Niemczech - Hans Frank, Heinrich Himmler i Joseph Goebbels. Każdy z nich posyła w teren swoich najlepszych agentów. Alianci też nie śpią po drugiej stronie stają córka Dyzmy, piękna Katarzyna Kunicka, oraz samozwańczy agent Jej Królewskiej Mości, James Blond.

    Rozpoczyna się gra o przyszłość Europy.

Prezydent von Dyzma od Marcin Wolski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć