ebook Trupojad i dziewczyna
2.88 / 5.00 (liczba ocen: 103)

Trupojad i dziewczyna
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 17.39
Audiobook - najniższa cena: 20.57
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
17.39 zł Lub 15.65 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
34.99 zł
17.59 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Adriana obudziła się w tajemniczym świecie, który wydawał się utkany z mitów, baśni, legend i snów. Kraków leżący w tej rzeczywistości jest miastem podobnym, lecz innym niż ten, który zapamiętała. Nad miastem króluje potężny Monastyr, zamieszkiwany przez kapłanów i morloqów. Adriana spotyka przerażających władców miasta, diabolicznego Konsyliarza, legenadarnego Kostucha, a nawet Śmierć i Jej Uczennicę. Wszyscy oni jednak boją się jej, gdyż Adriana jest w tym świecie Panią Klątwą, istotą o niezmierzonej mocy.
Adriana podejmuje się rozwiązania tajemnicy Trupojada, który terroryzuje miasto. Za przewodnika ma jedynie Czarnego Kota...

„Rozrywka w najlepszym wydaniu. Subtelna groza namalowana niezwykle wyrazistymi, wręcz plastycznymi opisami. Akcja pędząca na złamanie karku. A w tle Kraków, który od dzisiaj nie będzie już taki jak dotychczas. Chociaż przede wszystkim „Trupojad i dziewczyna” jest zręcznie utkaną baśnią o potędze miłości. Przeczytałem jednym tchem” – Rafał Cuprjak, autor „Po drugiej stronie” oraz „Mamusiu przecież byłam grzeczna”

Trupojad i dziewczyna od Ahsan Ridha Hassan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć