ebook Nie zabijać pająków
3.16 / 5.00 (liczba ocen: 19) Ilość stron (szacowana): 282

Nie zabijać pająków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 31.90
wciąż za drogo?
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
31.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dworek pod lasem, obok kamienica. 

Towarzystwo mieszane – ponętna sekretarka, matka i syn alkoholicy, lubieżny przedsiębiorca, dystyngowana nauczycielka, nieokrzesana młoda dziewczyna z dwoma garbami, wygadany pięciolatek. 

Któregoś dnia jeden z mieszkańców kamienicy, Henryk Pająkowski, emerytowany oficer milicji, zostaje znaleziony w lesie – martwy, z nożem w plecach i z plastikową zabawką w kształcie diabelskich rogów na głowie. Komisarz Dyna nie ma łatwego zadania – motyw mieli wszyscy sąsiedzi ofiary. Pająkowski z żoną, także byłą milicjantką, bez przerwy pisali donosy i domagali się interwencji. 

Po co w przeddzień śmierci Pająk odwiedził dworek? Kto okradł zwłoki i co zabrał? Czy denat miał romans z którąś z sąsiadek, czy to tylko plotki? 

Kryminał napisany z lekkim przymrużeniem oka - zapewni Ci całkiem miły odpoczynek!

Irena Matuszkiewicz w niezwykły sposób łączy fabularną sprawność z reporterską dokładnością. Do tego dokłada znakomitą porcję świetnego humoru.

Nie zabijać pająków od Irena Matuszkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć