ebook Dwór cierni i róż - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10463)

Dwór cierni i róż - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 31.36
wciąż za drogo?
34.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
31.36 zł Lub 28.22 zł
34.90 zł
31.41 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autorka bestsellerowej serii Szklany tron powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia!

 

Dziewiętnastoletnia Feyra jest łowczynią. Podczas srogiej zimy zapuszcza się w pobliże muru, który oddziela ludzkie ziemie od Prythianu, krainy zamieszkanej przez rasę obdarzonych magią śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń, która przed wiekami panowała nad światem. Podczas polowania Feyra zabija ogromnego wilka. Wkrótce w drzwiach jej chaty staje pochodzący z wysokiego rodu Tamlin w postaci złowrogiej bestii, żądając zadośćuczynienia za ten czyn.

 

Feyra musi wybrać - albo zginie w nierównej walce, albo uda się razem z Tamlinem do Prythianu i spędzi tam resztę swoich dni. Pozornie dzieli ich wszystko - wiek, pochodzenie, ale przede wszystkim nienawiść, która przez wieki narosła między ich rasami. Jednak tak naprawdę są do siebie podobni o wiele bardziej, niż im się wydaje. Czy Feyra będzie w stanie pokonać swój strach i uprzedzenia?

Dwór cierni i róż - audiobook od Sarah J. Maas możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć