ebook Na gorącym uczynku
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 37253) Ilość stron (szacowana): 477

Na gorącym uczynku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
30.69 złpremium: 16.50 zł Lub 16.50 zł
16.90 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
-30% 22.90 zł
26.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Siedemnastoletnia Haley McWaid jest doskonałą uczennicą i chlubą swoich rodziców. Pewnego dnia nie powraca  do domu. Po trzech miesiącach bezskutecznych poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, wpada w pułapkę zastawioną przez reporterkę Wendy Tynes, realizującą program telewizyjny „Przyłapani na gorącym uczynku”, służący demaskowaniu przestępców seksualnych. Za próbę seksu z nastolatką staje przed sądem.
Ku oburzeniu miejscowej społeczności sąd uniewinnia mężczyznę. Swoje niezadowolenie z wyroku szczególnie ostro demonstruje były szeryf federalny, Ed Grayson. Od jawnej wrogości przechodzi do czynów, proponując reporterce, by pomogła mu dokonać samosądu na rzekomym pedofilu. Wendy odmawia, lecz Mercer i tak musi zginąć. Czy zabił go Grayson? Czy Dan maczał palce w zaginięciu Haley McWaid? Dlaczego w jego telefonie komórkowym było zdjęcie zaginionej dziewczyny? Wendy  stopniowo  zdaje  sobie  sprawę,  że  padła    ofiarą    gigantycznej  manipulacji... Zaginięcie nastolatki uruchamia spiralę zbrodni...

Na gorącym uczynku od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Żałoba niszczy, pochłania wszystko. Jednak tylko odwiedza przyjaciół, nawet najbliższych. U rodziny pozostaje na dłużej, zapewne na zawsze, ale zapewne tak powinno być.
Plotki zawsze są skuteczniejsze od faktów. W oczach opinii społecznej oskarżenie są równoznaczne z dowodami. Jesteś winny, dopóki nie dowiedziesz swojej niewinności.
Na człowieka spada tyle różnych obowiązków i chciałby, żeby były łatwe. Chce się podzielić ludzi na wyraźne kategorie, zrobić z nich potwory lub anioły, ale to się nigdy nie udaje. Trzeba radzić sobie z różnymi odcieniami szarości i to naprawdę jest nieco męczące. Skrajności są o wiele łatwiejsze.
Czy tragedia powoduje pęknięcia i sprawia, że stają się coraz większe, czy tylko zapala światło, przy którym można dostrzec pęknięcie, które zawsze tam było? Może żyjemy w ciemności , oślepieni uśmiechem i fasadą dobroci. Może tragedia po prostu usuwa okiennice
Bóg wie co robi. Ma swój plan, prawda? Jeśli szczerze chcesz wierzyć, że On jest wszechwiedzący i wszechmocny, czy naprawdę myślisz, że ty i twoje żałosne błagania zmienią Jego wielki plan?
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć