ebook Wiedźmin. Pakiet. Tom 1-8
4.8 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Wiedźmin. Pakiet. Tom 1-8
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 188.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
188.90 zł
222.22 zł Lub 200.00 zł
-10% 199.99 zł
Inne proponowane

Załaduj swój czytnik całym pakietem wszystkich tytułów wybitnej, spektakularnej sagi wiedźmińskiej. Andrzej Sapkowski w swych znanych na całym świecie historiach o Wiedźminie Geralcie gwarantuje każdemu wielbicielowi fantasy niezapomnianą przygodę, i ulubionego końca życia bohatera.

W pakiecie odnajdziesz:

1.       Zbiór opowiadań Ostatnie życzenie

2.       Zbiór opowiadań Miecz przeznaczenia

3.       Powieść Krew elfów

4.       Powieść Czas pogardy

5.       Powieść Chrzest ognia

6.       Powieść Wieża jaskółki

7.       Powieść Pani Jeziora

8.       Powieść Sezon burz

Chyba nie ma w Polsce takiego, który nie słyszałby o Wiedźminie Garalcie z Rivii, księżniczce Cirilli, bardzie Jaskrze, lub czarodziejce Yennefer z Vengerbergu? Ci, którzy w Wiedźmina grali, Ci którzy już o Wiedźminie czytali, za sprawą tego fantastycznego pakietu mogą ponownie wrócić do misternie wykreowanego świata, w którym dobro walczy ze złem, a Geralt swoimi mieczami wyrębuje w nim drogę, w poszukiwaniu odpowiedzi na wiele rodzących się w jego głowie pytań. Czy wszystkie problemy można rozwiązać za pomocą magii, srebra i stali? Wszak życie, nawet w takim fachu nie polega tylko na ciągłym zabijaniu.   

Wiedźmin. Pakiet. Tom 1-8 od Andrzej Sapkowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć